18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

III wojna światowa?

Rosja grozi atakiem nuklearnym. "Cios wyprzedzający"

26.05.2023  12:34
Rosja grozi atakiem nuklearnym. Miedwiediew: III wojna światowa
Rosja grozi atakiem nuklearnym. Miedwiediew: III wojna światowa Fot: Wojtek Laski/East News, grandfailure/easyfotostock/Eastnews

Wojna w Ukrainie. Rosja znowu grozi użyciem arsenału jądrowego. Dmitrij Miedwiediew zapowiada „wyprzedające uderzenie ładunkami jądrowymi”. Władimir Putin rozpęta III wojnę światową i atomową apokalipsę?

Wojna w Ukrainie przerodzi się w III wojnę światową? Były prezydent, a aktualnie naczelny rosyjski propagandysta Dmitrij Miedwiediew, po raz kolejny grozi stronie ukraińskiej atakiem bronią jądrową. Pupil Putina i jeden z największych szaleńców na Kremlu zapowiada „uprzedzające uderzenie i globalny konflikt atomowy” jeśli Ukraina otrzyma broń jądrową od Zachodu.

Istnieją nieodwracalne prawa wojny. Jeśli chodzi o broń jądrową, będzie musiało nastąpić uderzenie wyprzedzające. Reakcja Rosji będzie konieczna. Wojna w Ukrainie może trwać dziesięciolecia

- powiedział Miedwiediew.

Rosja grozi Ukrainie atomem. "III wojna światowa"

Szokująca wypowiedź Miedwiediewa padła podczas jego wizyty w Wietnamie i cytuje ją agencja Ria Nowosti. Stwierdził także, że dóki Rosja nie zmieni rządu ukraińskiego, to będą wybuchały kolejne wojny i „wszystko się powtórzy”. Uważa, że „konieczne jest zniszczenie samej natury nazistowskiej władzy w Kijowie”.

To nie pierwszy raz, gdy Dmitrij Miedwiediew grozi światu. Zapowiadał już wojnę Rosji z Europą, a nawet stwierdził, że Polska nie powinna istnieć jako państwo. Ostrzegł, że gdy ktoś zaatakuje Rosję, to "nastąpi koniec świata, apokalipsa i wszyscy zginą od promieniowania".

Rosja groziła też Polsce „zniszczeniem Warszawy w 30 sekund”.

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje