18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok w ruskiej telewizji

Rosja grozi Polsce bronią nuklearną" Uzasadnione cele"

12.01.2023  20:37
Rosja mówi o broni nuklearnej i celach w Polsce
Rosja mówi o broni nuklearnej i celach w Polsce Fot: Twitter

Rosja znowu grozi światu. Propaganda w rosyjskiej telewizji po raz kolejny wspina się na psychodeliczne wyżyny. Propagandysta Władimir Sołowjow znowu strachy Zachód i Polskę użyciem taktycznej broni jądrowej, tym razem w odpowiedzi za wysłanie Ukrainie czołgów Leopard.

Rosja znowu grozi światu użyciem broni nuklearnej, a propagandysta Władimir Sołowjow wspina się na wyżyny absurdu. Jest dowodem na słabe działalnie rosyjskiej służby zdrowia? Tym razem ostro zaatakował Polskę, za deklarację przekazania Ukrainie czołgów Leopard. Ostrzegł, że Rosja zniszczy przekazany z Polski sprzęt za pomocą taktycznej broni jądrowej lub pocisków nuklearnych.

Rosja znowu grozi Polsce bronią jądrową. Sołowjow jak opętany

Jak to Sołowjow, po raz kolejny mówił, że NATO dąży do rozpoczęcia III wojny światowej. Niedawno zapowiadał również, że rosyjskie wojska wejdą do Warszawy. Teraz stwierdził, że skoro Polska przekroczyła „czerwoną linię” i przekazuje Ukrainie czołgi, to Rosja "każdy cel wojskowy na terytorium Polski uzna za uzasadniony cel ataków". Przy okazji mówił o ataku na cele we Francji i w Wielkiej Brytanii. W rosyjskiej telewizji ogłoszono również, że Rosja musi przygotować do ataku nuklearnego jeśli Polska zaatakuje obwód Kaliningradzki.

Po co udajemy? Czy nie rozumiemy, co się dzieje? To pełnoprawna trzecia wojna światowa! Ale my nie prowadzimy uderzeń na terytorium NATO, bo mówimy: "Chwila, nie. Bo NATO się zaangażuje – mówił Sołowjow w rosyjskiej telewizji.

Władimir Sołowjow to prezenter państwowej telewizji Rossija i fanatyczny wyznawca Władimira Putina. Usprawiedliwia nie tylko jego wszystkie decyzje, ale gorliwie wybiela żołnierzy popełniających makabryczne zbrodnie.

Nie ma znaczenia, ile będzie czołgów. Nie ma znaczenia, ile Anglia da Ukrainie. Francja dała coś, co nazywa się "czołgami na kołach". Polska podjęła decyzję, Wielka Brytania podjęła decyzję. Tak więc każdy cel wojskowy we Francji, Polsce lub Wielkiej Brytanii - powinniśmy oficjalnie uznać za uzasadniony cel naszych ataków – groził Sołowjow.

Chłopa opętało. Albo po prostu oputiniał do reszty…

Czytaj także