Kupa śmiechu w Rosji?

Wypadek Putina! "Z bólu się wypróżnił"

Wojciech Kozicki
02.12.2022  18:53
Rosja. Putin miał wypadek! "Spadł, z bólu się wypróżnił"
Rosja. Putin miał wypadek! "Spadł, z bólu się wypróżnił" Fot: Shutterstock/Gil Corzo

Stan zdrowia Putina się pogorszył? Ujawniono, że zbrodniarz miał wypadek – spadł ze schodów i musiał kilka dni dochodzić do siebie.  W jakim stanie naprawdę jest Władimir Putin i co ukrywa Kreml?

Władimir Putin podobno jest śmiertelnie chory i powoli umiera w cierpieniu. Tymczasem na Telegramie autor na kanale pod nazwą "Generał SWR" donosi, że prezydent Federacji Rosyjskiej dwa dni temu miał wypadek. Podobno spadł ze schodów w swojej rezydencji. Do wypadku doszło na oczach jego ochroniarzy. Ich los jak na razie pozostaje nieznany. Nie powinno się to wydarzyć, ponieważ „Putin nosi buty antypoślizgowe”, a rezydencja została specjalnie przygotowana, by dyktator był bezpieczny. No coż, shit happens. W tym wypadku dosłownie...

Wypadek Putina. Wypróżnił się z bólu?

Autor informacji, podający się za  byłego rosyjskiego szpiega, donosi, że Putin mocno się potłukł. Przeżył, co mają potwierdzać nagrania wideo i zdjęcia z moskiewskiego laboratorium, które odwiedził dzień po rzekomym wypadku.

Schodząc po schodach Putin potknął się i spadł z piątego stopnia, (Putin) upadł na bok i zsunął się po stopniach. Do zdarzenia doszło na oczach ochroniarzy prezydenta, którzy szybko zareagowali i pospieszyli Putinowi z pomocą" - informuje "Generał SWR". (rmf24.pl)

Generał SWR pisze, że ochroniarze przenieśli Putina na sofę i wezwali lekarza. Podobno psychopata „bardzo mocno obił sobie kość ogonową i ostry ból sprowokował mimowolne wypróżnianie". Podobno przed interwencją lekarzy prezydent Rosji musiał najpierw skorzystać z łazienki. Kreml nie potwierdził plotek o wypadku i problemach zdrowotnych Putina, ale naród chyba czuje, że coś tu śmierdzi.

Putin to jednak cienias. Warto przypomnieć, że zgodnie z propagandą w Korei Północnej, Kim Dzong Un jest tak boski i doskonały, że w ogóle się nie wypróżnia.

Rosjanie i tak mają z Putinem przes***. Teraz to już prawdziwa kupokalipsa...

Źródło: rmf24.pl, Wirtualna Polska

Czytaj także