18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Urzędnicy z Rosji skazali polski ser. Przed egzekucją odczytali wyrok [WIDEO]

Redakcja
26.02.2019  13:54
rosja egzekucja na polskim serze
rosja egzekucja na polskim serze Fot: YouTube/Vine Video

12 kilogramów sera z Unii Europejskiej, w tym z Polski, zostało oskarżonych i straconych w Saratowie w Rosji. Przed wykonaniem egzekucji urzędnicy odczytali wyrok.

Egzekucja na serze jest możliwa. W Rosji. Tam właśnie kilka dni temu urzędnicy wykonali wyrok na 12 kilogramach mlecznego przysmaku przywiezionego z Unii Europejskiej, w tym z Polski - podaje Belsat.eu.

Rzecz działa się w Saratowie, a ser śmierć poniósł w wyniku publicznego spalenia. Zanim jednak polano go benzyną i podpalono, urzędnik Rossielchozndzoru - służby fitosanitarnej - odczytał zebranym decyzję o jego straceniu. Całość została uwieczniona na filmie, który po wszystkim trafił do sieci.  

Niecodzienna egzekucja to nic nowego w Rosji. Odkąd w 2014 roku UE nałożyła na nią sankcje za aneksję Krymu, a Rosja odpowiedziała zablokowaniem dostaw żywności z Europy, podobne przypadki zdarzają się stosunkowo często.

Rosyjskie służby dokładnie kontrolują, kto i co wwozi do kraju, a przemycone towary niszczą. Głośno było między innymi o takich przypadkach jak... zutylizowanie trzech mrożonych gęsi przy pomocy buldożera.

Przeczytaj więcej
Komentarze