18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiedźmy zwołały "krąg mocy" dla prezydenta. Odprawiają czary, żeby rządził wiecznie

Redakcja
12.02.2019  10:29
czarownice rosja putin
czarownice rosja putin Fot: Twitter/Lenta.ru

Kowen czarownic pod przewodnictwem Alyony Polyny zebrał się w Moskwie by odprawić czary dla Władimira Putina. Wiedźmy utworzyły specjalny krąg i upraszały ciemne moce o wieczne rządy dla polityka.

Rosyjskie czarownice znalazły sposób na to, by zapewnić Władimirowi Putinowi wieczną pomyślność. W Moskwie zebrał się kowen pod przewodnictwem Alyony Polyny. Magowie (na miejscu stawiły się nie tylko panie, ale też panowie) utworzyli "krąg mocy" i wypowiadali specjalne zaklęcia.

Putin

 

Jak podaje rt.com, zlot zwołany został specjalnie dla Władimira Putina, a czarownice rzucały zaklęcia, które mają zapewnić mu wieczne panowanie, siłę i zwycięstwa. Wrogowie mocarstwa powinni się lękać - czary miały za zadanie ich przekląć.

Ten, kto słucha i nie słyszy, kto widzi i nie widzi, kto jest i będzie, nie zapomni moich słów: Powstań wielka mocy Rosji, prawdziwie i sprawiedliwie poprowadź ścieżkę Władimira Putina - modlili się zebrani.

Kto przychodzi do nas ze złem, który zostawia nam zło, który nas rani lub mówi złem - na wieki, wiecznie i bez końca - przeklęci wrogowie, przeklęci wrogowie! - odgrażali się przeciwnikom Rosji i jej władcy.

Cała ceremonia trwała około dwudziestu minut, a działania czarownic miały pełne poparcie Władimira Putina.

Putin

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy czarownice ingerują w politykę. Przeciwko Donaldowi Trumpowi zwołują się od 2017 roku wiedźmy z całego świata. Chcą pokonać go w specjalnym rytuale, choć jak widać, na razie z ich czarów niewiele wychodzi.

Trump

 

Przeczytaj więcej
Komentarze