18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kapiel jak z horroru

Rosjanin wpadł do toksycznej smoły. Wiemy jak go uratowano

Wojciech Kozicki
04.07.2019  10:06
Kąpiel po rosyjsku - mężczyzna wpadł do jeziora smoły
Kąpiel po rosyjsku - mężczyzna wpadł do jeziora smoły Fot: Twitter.com

W Rosji rozegrały się sceny jak z horroru. Pewien mężczyzna wpadł cały do toksycznej smoły, a do internetu trafiły szokujące zdjęcia, na których widać co stało się z jego ciałem.

Rosjanie to twardziele nie do zdarcie. 33-letni mieszkaniec Pavlovska przeżył nawet zanurzenie od stóp do głów w toksycznej smole. Jak podaje dailymail.co.uk, przechodząc obok opuszczonej fabryki asfaltu potknął się i nagle znalazł się w zbiorniku zabójczej czarnej substancji.

Zapewne czarno widział swoje szanse na przetrwanie. Miał jednak szczęście, bo ktoś usłyszał jego wołanie o pomoc i po chwili przechodnie wyciągnęli go na trawę, a następnie służby medyczne przetransportowały go do szpitala.

Rosjanin przeżył kąpiel w smole, ale to nie był koniec jego cierpień. Pielęgniarki przez wiele godzin maszynkami do golenia usuwały smołę z ciała. Wkrótce mógł nawet chodzić, a lekarze twierdzą, że jego życiu już nic nie zagraża. Niestety, nie wyszedł z tego całkiem bez szwanku bo ma oparzenia chemiczne. Władze zapewniają, że zrobią porządek z fabryką asfaltu i wkrótce znikną dzikie jeziora smoły.

Przeczytaj więcej
Komentarze