18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fiksum dyrdum fiu-bździu

Odlot w Rosji. Polacy gwałcą Ukrainki i niszczą Gruzję?

Wojciech Kozicki
07.12.2022  19:10
Rosyjska propaganda: Polacy gwałcą Ukrainki i niszczą Gruzję?
Rosyjska propaganda: Polacy gwałcą Ukrainki i niszczą Gruzję? Fot: Shutterstock/ID1974

Rosja przegrywa wojnę, ale rosyjska propaganda działa na najwyższych obrotach absurdu. Tym razem Kreml znów szkaluje Polskę i twierdzi, że planujemy dokonać przewrotu w Gruzji. Władimir, jedyne co możemy przewrócić, to gruzińskie wino!

Rosja to stan umysłu. Chociaż Rosjanie dostają manto w Ukrainie, to grożą zniszczeniem Warszawy i wchłonięciem Polski. Chcą nawet zaatakować USA atomem. Jeśli bujna wyobraźnia byłaby bronią, to Rosja podbiłaby świat. Teraz Kreml twierdzi, że Polska prowadzi szkodliwe działania wobec Gruzji, by dokonać tam politycznego przewrotu. A przecież większość Polaków nawet nie wie, gdzie leży Gruzja!

Rosyjska propaganda czy po prostu dom wariatów?

Jak zwraca uwagę Wirtualna Polska, informacje o Polsce wrogiej Gruzji znalazły się w tekście rosyjskiego propagandysty Stanisława Stremidłowskiego. To osoba trwale zaangażowana w tworzenie tekstów deprecjonujących obraz Polski. Tym razem wmawia Rosjanom, że Polacy chcą zdestabilizować sytuację na Kaukazie i Zakaukaziu, a „Polska to wróg działający w porozumieniu i na korzyść zbrodniczego reżimu w Kijowie”.

Pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP Stanisław Żaryn zwraca uwagę jak chora jest rosyjska propaganda. Głosi m.in., że 'polscy najemnicy' dopuszczają się gwałtów na ukraińskich kobietach, w tym małoletnich.

Źródło: Wirtualna Polska

logo Tu się dzieje