18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seryjny morderca zabija podejrzanych o gwałt. Wiadomości na zwłokach

Redakcja
05.02.2019  13:43
Bangladesz i seryjny morderca Herkules. Mężczyźni podejrzani o gwałt giną od strzałuw głowę.Zabójca zostawia tajemnicze wiadomości. Czy to zemsta za gwałty?
Bangladesz i seryjny morderca Herkules. Mężczyźni podejrzani o gwałt giną od strzałuw głowę.Zabójca zostawia tajemnicze wiadomości. Czy to zemsta za gwałty? Fot: Youtube.com

Bangladesz. Seryjny morderca o pseudonimie Herkules sam wymierza sprawiedliwość. W ciągu ostatnich 2 tygodni zabił już 3 osoby podejrzane o gwałt. Zostawia przy zwłokach wiadomości.

Przy ciele 20-letniego studenta prawa Rakiba Hossaina, podejrzanego o zgwałcenie studentki, znaleziono kartkę z informacją o treści „jestem Rakib, gwałciciel dziewczyny z Bhandarii. Miejcie się na baczności, gwałciciele”. Jak podaje newindianexpress.com, zginął od strzału w głowę w dzielnicy Rajapur w dystrykcie Jhalakati. Wspólnie z 28-letnim Sajalem Jomadderem miał dokonać w styczniu gwałtu na studentce.

ZOBACZ TEŻ: Samosąd na gwałcicielach. Sceny jak z "Gry o tron" [WIDEO]

Sajalem również został zastrzelony. Na jego szyi morderca powiesił kartkę z informacją.

Trzecią ofiarą Herkulesa jest 39-letni Ripon. Miał zabić 18-latkę, która oskarżyła go o gwałt. Jego zwłoki znaleziono na przedmieściach Dhaki. Również miał na szyi kartkę z wiadomością od zabójcy.

Podejrzany jest jak na razie ojciec zgwałconej studentki. Policja nie potwierdziła, że 3 ofiary zginęły z ręki tej samej osoby. Globalnews.ca zwraca uwagę, że miejsca, w których zabijał Herkules dzieli nawet 270 kilometrów.

ZOBACZ TEŻ: Publiczna egzekucja pedofilów. Wyjątkowo brutalne WIDEO

Przeczytaj więcej
Komentarze