18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Shakira na celowniku policji. Zrobiła przekręt na prawie 15 milionów euro!

Redakcja
17.12.2018  14:06
Shakira oskarżona o oszustwo podatkowe
Shakira oskarżona o oszustwo podatkowe Fot: Wikipedia

Znana piosenkarka Shakira ma poważne problemy z prawem. Została oskarżona o oszustwa podatkowe. Miała okłamać hiszpańskiego fiskusa na prawie 15 milionów euro!

Popularna na całym świecie kolumbijska piosenkarka Shakira, a właściwie Shakira Isabel Mebarak Ripoll, została oskarżona przez hiszpańskich śledczych o poważne oszustwo podatkowe. Artystka przez trzy lata nie płaciła podatków mimo że mieszkała w Hiszpanii. Teraz zalega fiskusowi ponad 14,5 milionów euro, czyli ponad 60 milionów złotych!

Jak się okazuje, kobieta w latach 2012-2014 zapewniała, że mieszka na Bahamach i właśnie tam odprowadzała podatki. Tymczasem śledztwo wykazało, że w tym czasie przez zdecydowaną większość czasu przebywała ze swoim ukochanym - piłkarzem Gerardem Pique na Półwyspie Iberyjskim, gdzie koszty życia są zdecydowanie wyższe.

Teraz piosenkarce grozi zamrożenie aktywów o równowartości kwoty, jaką zalega państwu. Co ciekawe, to nie pierwsza gwiazda, która w podobny sposób próbowała oszukać skarbówkę. W podobnej sytuacji były już takie sławy jak Cristiano Ronaldo i Lionel Messi.

ZOBACZ TEŻ:

  • Rząd ustalił nowy podatek. Polacy zapłacą dodatkowe składki
  • Skarbówka bierze się za wesela. Sprawdzane koperty, naliczane podatki

logo Tu się dzieje