18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo

Zamęczyli słoniątko w zoo. Pękły mu nogi

Wojciech Kozicki
19.05.2019  10:47
Słoń Dumbo  umarł w męczarniach, by turyści w zoo byli zadowoleni i płacili
Słoń Dumbo umarł w męczarniach, by turyści w zoo byli zadowoleni i płacili Fot: Youtube.com

Tajlandia i horror w zoo Phuket Zoo. Mały słoń Dumbo był zmuszany, by wykonywać sztuczki dla gości ogrodu zoologicznego. Zwierzę zmarło w męczarniach, a do internetu trafiło szokujące wideo.

Słoń Dumbo, który był atrakcją w zoo w Tajlandii, był zmuszany do robienia sztuczek dla turystów. Jak podaje dailymail.co.uk, występował 3 razy dziennie, m.in. dając pokazy tańca. Na grzbiecie zmęczonego i zagłodzonego zwierzęcia widoczne były kości.

Gdy w kwietniu 3-letnie słoniątko stanęło na tylnych nogach, pękły mu obie nogi. Do weterynarza trafiło jednak dopiero 4 dni później.

Zobacz także

Dumbo nie żyje

Słoń trafił do kliniki 17 kwietnia i zmarł po 3 dniach. Nie chciał jeść i okazało się, że od miesięcy cierpiał z powodu infekcji przewodu pokarmowego. Organizacja Moving Animals, która walczyła o uwolnienie słoniątka, zwróciła uwagę, że umierało w niewyobrażalnych męczarniach.

Dyrektor Phuket Zoo Pichai Sakunsorn zaprzecza, że zwierzę było męczone. Tymczasem ogród zoologiczny rozpoczął już starania o nowe słoniątko.

Słoń Dumbo nie żyje - zamęczyli go w zoo:

Przeczytaj więcej
Komentarze