18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mamy łzy w oczach

Ślub tuż przed śmiercią. Pan młody zmarł 16 dni po ceremonii

22.05.2019  12:10
Ślub tuż przed śmiercią. Pan młody zmarł 16 dni po ceremonii
Ślub tuż przed śmiercią. Pan młody zmarł 16 dni po ceremonii Fot: Instagram/@kissbyafox

Ślub powinien być początkiem szczęśliwego, nowego życia. W przypadku tej pary ta nowa droga trwała jedynie nieco ponad dwa tygodnie. 16 dni po uroczystości pan młody zmarł w ogromnym cierpieniu.

Wzięli ślub ponieważ bardzo mocno się kochali. Niestety, ich wspólne życie nie trwało długo - pan młody zmarł 16 dni po tym, jak powiedział swojej wybrance sakramentalne "tak". Historia tej pary głęboko poruszyła cały świat.

Wzięli ślub tuż przed śmiercią pana młodego

Dan Thomas żył zaledwie 32 lata. Mężczyznę śmierć zabrała w momencie, w którym był najszczęśliwszy - tuż po jego ślubie z ukochaną kobietą. Wdowa po nim wspomina ich miłość i komentuje sprawę okrutnej choroby, która zakończyła to młodziutkie życie.

Thomas zmarł na bardzo rzadką postać raka - pleomorphic saromatoma carinoma. Mimo bólu i znacznego osłabienia - do końca chciał pozostać aktywny i postanowił spełnić swoje marzenie - poprosił ukochaną Beccę o rękę.

Para poznała się przypadkiem. Dziewczyna czytała książkę, kiedy Dan dosiadł się do niej. Przegadali kilka godzin i zakochali się w sobie do szaleństwa. Thomas wiedział, że choruje - mimo to angażował się całym sobą w walkę z rakiem. Zachęcał również ludzi na Instagramie i YouTube do badań profilaktycznych.

Ostatnie chwile razem

W ostatnich tygodniach walki z chorobą mężczyzna drastycznie schudł. Przez cały ten czas Becca była przy nim i opiekowała się nim najlepiej, jak mogła. Para zgodnie twierdziła, że nieważne ile czasu ze sobą spędzą, ale istotne jest to - w jaki sposób. Ostatni tydzień jego życia był powolnym i bardzo bolesnym umieraniem. Kiedy już odszedł, nie tylko Becca, ale cały świat pogrążył się w chwili smutku i zadumy.

Przeczytaj więcej
Komentarze