18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące wideo w sieci

Tragedia na ringu. Sportowiec nie żyje

Wojciech Kozicki
13.05.2019  18:38
Wrestler Cesar Barron stoczył walkę o życie - szokujące wideo trafiło do sieci
Wrestler Cesar Barron stoczył walkę o życie - szokujące wideo trafiło do sieci Fot: Youtube.com

Sport to zdrowie? Tym razem walka na ringu zakończyła się tragedią, a wrestler Cesar Barron nie zszedł z niego żywy. W Roundhouse w Camden publiczność zobaczyła śmierć popularnego zawodnika, a szokujące wideo trafiło do sieci.

Wrestling to wyreżyserowane walki, ale widzowie zebrani w Londynie w Roundhouse zobaczyli prawdziwą śmierć. Meksykańska gwiazda wrestlingu Cesar Barron, znany także jako Silver King, 11 maja zmarł na ringu podczas show Greatest Show of Lucha Libre.

Zobacz także

Wrestling i śmierć na ringu

Do internetu trafiło nagranie wideo, na którym widać jak 51-letni Barron upadł na matę i walczył o życie. Przyczyną śmierci był prawdopodobnie atak serca, ale organizator nie potwierdził tej informacji. Jak podaje globalnews.ca, gdy na miejsce przybyli ratownicy medyczni, zawodnik już nie żył. Świadkowie zeznali, że akcja reanimacyjna była chaotyczna, a pomoc nadeszła zbyt późno.

Barron występował w World Championship Wrestling (WCW) USA w latach 1997-2000. Pojawił się także u boku aktora Jacka Blacka w filmie "Nacho Libre" z 2005 roku.

Zobacz także

Wrestling i śmierć podczas walki na ringu:

Przeczytaj więcej
Komentarze