18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające wideo

Masakra w parku rozrywki. Ludzie nie żyją

Wojciech Kozicki
18.07.2019  14:52
Wypadek w wesołym miasteczku - są ofiary śmiertelne

Czarna seria trwa. Pod koniec czerwca doszło do przerażającego wypadku w parku rozrywki w Uzbekistanie, a kilka dni temu tragedia rozegrała się w Indiach. W parku rozrywki Kankaria Adventure Park zginęli ludzie.

Tragiczny wypadek w parku rozrywki w Indiach w mieście Ahmedabad. Jedną z głównych atrakcji było tam wielkie wahadło „Discovery” z gondolami, w których siedzieli pasażerowie. Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać jak urządzenie zaczyna nagle niebezpiecznie przyspieszać.

Śmierć w parku rozrywki

Nagle jedna z rur w urządzeniu pękła, a gondola pełna pasażerów spadła na ziemię z dużej wysokości. Na filmie słychać krzyki przerażonych ludzi. Podano, że 27 osób zostało rannych, a dwie zmarły. Ndtv.com informuje, że ofiary to 24-letni Manali Rajwadi i 22-letni Mohammad Javed.

Burmistrz miasta zapowiedział, że zostaną podjęte kroki prawne przeciwko osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w parku. Policja sprawdza, czy właściciele obiektu mieli odpowiednie zezwolenia i czy urządzenia przechodziły kontrole techniczne. Służby chcą także ustalić, dlaczego doszło do pęknięcia metalowego elementu wahadła.

Śmiertelny wypadek w parku rozrywki:

logo Tu się dzieje