18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie oszczędził nawet dzieci

Strzelanina w USA. Psychopata urządził masakrę [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.08.2019  11:17
Strzelanina w USA - strzelał nawet do dzieci i osób starszych!
Strzelanina w USA - strzelał nawet do dzieci i osób starszych! Fot: Real Stl News

Znowu strzelanina w USA. Rośnie liczba ofiar śmiertelnych, a Donald Trump wydał już oświadczenie w tej sprawie. To kolejna w tym roku masakra urządzona przez psychopatę z bronią. Czy chciał w ten sposób walczyć z imigrantami?

W El Paso w Teksasie 3 sierpnia doszło do strzelaniny. Jak na razie podano, że 26 osób zostało rannych, a 20 nie żyje. Niestety, wkrótce zapewne usłyszymy kolejne złe wiadomości, bo kilka osób przebywa w szpitalu w stanie ciężkim. Niektóre zmarły już po przewiezieniu do placówek medycznych.

Szaleniec nie miał litości dla nikogo. Amerykańskie media informują, że poważnie ranne zostały również dzieci (jedno 2-miesięczne!) i osoby starsze w wieku nawet 82 lat.

Moja siostra próbowała własnym ciałem zasłonić swojego 2-miesięcznego syna, który został ranny. Upadła na niego, połamała mu kości, ale uratowała go. Ona niestety nie przeżyła – Leta Jamrowski relacjonowała The Associated Press jak poświęciła się jej siostra Jordan Anchondo.

Strzelanina w Walmart

Do strzelaniny doszło w supermarkecie Walmart, który znajduje się niedaleko meksykańskiej granicy i przy autostradzie międzystanowej. Często robią tam zakupy imigranci. Prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador poinformował, że wśród zabitych są osoby pochodzące z Meksyku.

Dzisiejsza strzelanina była nie tylko tragedią, ale też aktem tchórzostwa. Potępiamy ten przepełniony nienawiścią czyn i nie da się w żaden sposób usprawiedliwić zabijania niewinnych ludzi. Wraz z Melanią przesyłamy wyrazy współczucia i będziemy się modlić za wspaniałych ludzi z Teksasu – napisał prezydent USA Donald Trump na Twitterze.

Policja zatrzymała 21-letniego białego mężczyznę, który strzelał do ludzi z karabinu automatycznego. CNN podaje, że przejechał kilkaset kilometrów z Dallas, by mordować imigrantów.

Przeczytaj więcej
Komentarze