18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Live and let die"

Świat poruszony śmiercią Staraka. Media piszą o tajemniczej Ewie

28.08.2019  11:59
Piotr Woźniak-Starak i informacje w światowych mediach
Piotr Woźniak-Starak i informacje w światowych mediach Fot: YouTube

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, a jego zaginięcie i poszukiwania przez wiele dni elektryzowały Polskę. Okazuje się, że o tragedii rodziny Staraków piszą media na całym świecie.

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka wyłowiono z jeziora Kisajno na Mazurach, a wkrótce odbędzie się pogrzeb producenta filmowego. Tymczasem światowe media wspominają o jego śmierci. „The Washignton post” napisał, że „odnaleziono zwłoki biznesmena celebryty” i informuje, że na pokładzie motorówki w chwili wypadku była też tajemnicza 27-letnia kobieta.

Rodzina Woźniaka-Staraka miała posiadłość nad jeziorem Kisajno. Używał motorówki Glastron GT-150, którą w filmach pływał sam James Bond, a na burcie miała napis „live and let die” – pisze washingtonpost.com.

O Staraku pisze nawet japoński portal japantimes.co.jp. Poinformował, że zaginiony kształcił się w Bostonie i Nowym Jorku, a finalnie nie zajął się biznesem farmaceutycznym jak jego ojciec, bo wolał realizować się w branży filmowej. Kolejne informacje o zaginięciu i śmierci Woźniaka-Staraka znalazły się na łamach m.in. EurAsia Daily, Film New Europe, The First News oraz niemieckiego TAG24.

39-letni Woźniak-Starak produkował jedne z najpopularniejszych polskich filmów. Na motorówce była z nim 27-letnia Ewa O. – podaje Sun Herland.

Policja została powiadomiona o pustej motorówce pływającej po jeziorze Kisajno. Na brzegu odnaleziono kobietę, która twierdzi, że wypadła z łódki i dała radę się uratować – pisze szkocki portal airdrietoday.com.

Polski minister Jarosław Zieliński poinformował, że znaleziono ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. Wkrótce ma się ukazać produkowany przez niego film „Ukryta gra”, w którym zagrał Bill Pullman – poinformował kanadyjski portal kelownadailycourier.ca.

Czytaj także