18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Syn Osamy bin Ladena poszukiwany. Grozi zamachami

Redakcja
01.03.2019  11:05
Hamza bin Laden (jego ojcem był Osama bin Laden) grozi, że będa przeprowadzonre zamachy i ataki terrorystyczne. Al-Kaida jest pod jego przywództwem?
Hamza bin Laden (jego ojcem był Osama bin Laden) grozi, że będa przeprowadzonre zamachy i ataki terrorystyczne. Al-Kaida jest pod jego przywództwem? Fot: Twitter.com

Syn Osamy bin Ladena poszukiwany. Grozi, że zostaną przeprowadzone ataki terrorystyczne i zamachy. Chce pomścić ojca. Wyznaczono gigantyczną nagrodę za informację o miejscu jego pobytu.

Przywódca Al-Kaidy Osama bin Laden nie żyje. Jego syn Hamza bin Laden wciąż jest jednak poszukiwany przez amerykańskie służby wywiadowcze. Pojawiły się podejrzenia, że mógł zastąpić ojca i działać w organizacjach terrorystycznych jako przywódca.

Nagroda za wskazanie terrorysty

Jeśli ktoś wskaże miejsce jego pobytu, otrzyma milion dolarów nagrody. Prawdopodobnie przebywa w pobliżu granicy afgańsko-pakistańskiej. Być może będzie chciał ukryć się w Iranie.

 

Hamza bin Laden

Hamza bin Laden ma obecnie 30-33 lata. W internecie zachęca, by przeprowadzać ataki terrorystyczne na Amerykanów i ich sojuszników. Może chcieć odwetu za śmierć swojego ojca. Służby podejrzewają, że jego żoną jest córka jednego z porywaczu samolotu (Muhammad Ata), którzy uderzył w World Trade Center.

 

logo Tu się dzieje