18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apelują o pieniądze

WHO ogłasza nową pandemię. "Groźniejszy wirus"

Wojciech Kozicki
26.05.2023  10:43
WHO ogłasza nową pandemię. "Groźniejszy wirus niż covid"
WHO ogłasza nową pandemię. "Groźniejszy wirus niż covid" Fot: FABRICE COFFRINI/AFP/East News

COVID-19 powróci, nowy wariant koronawirusa szykuje się do ataku. Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zapowiedział, że czeka nas NOWA PANDEMIA. Nowa choroba ma powodować masowe zgony, więc Światowa Organizacja Zdrowia domaga się pieniędzy na walkę z patogenem.

Pandemia koronawirusa tymczasowo została zażegnana, a COVID-19 zszedł na margines naszych codziennych obaw. Tymczasem szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus, podczas dorocznego zgromadzenia, zapowiedział, że szykuje się nowa pandemia… i to znacznie groźniejsza oraz kosztowniejsza!

WHO zapowiada nową pandemię. Zmutowany koronawirus

Szef WHO przewiduje, że nowy wariant koronawirusa będzie znacznie groźniejszy. Spowoduje „masowe zgony i nowe choroby”. Ogłosił, że już teraz trzeba podjąć zdecydowane działania, by ochronić populację ludzi przed nadchodzącym nowym zabójczym patogenem.

Światowa Organizacja Zdrowia wezwała wszystkie państwa świata do rozpoczęcia przygotowań do nowej pandemii. Zapowiedziano także podwyżkę budżetu ONZ przeznaczonego na walkę z przyszłą pandemią. 194 państwa członkowskie WHO opracowują obecnie traktat w sprawach pandemicznych, który ma zostać przyjęty w 2024 roku.

Wiele osób nie wie, ale kilka tygodni temu przez WHO został ogłoszony oficjalnie koniec pandemii COVID-19.

10-dniowe doroczne Światowe Zgromadzenie Zdrowia w Genewie, które zbiega się z 75. rocznicą powstania WHO, ma zająć się globalnymi wyzwaniami zdrowotnymi, w tym przyszłymi pandemiami, eliminacją polio i wspieraniem działań mających na celu złagodzenie stanu zagrożenia zdrowia na Ukrainie wywołanego inwazją Rosji

- wyjaśnia „Rzeczpospolita”.

Szczepionki w Polsce. Afera z Pfizerem, dawki do zniszczenia

Obecnie jednak koronawirus nie stanowi poważnego zagrożenie. Problemem jest za to nadmiar zakupionych szczepionek, których w całej Europie zalega w magazynach kilka miliardów dawek. Minister zdrowia Adam Niedzielski w RMF FM przyznał, że Polska kupila zbyt wiele szczepionek i konieczna jest ich utylizacja, bo tracą ważność.

Okazuje się, że zgodnie z podpisaną umową, Polska MUSI kupować szczepionki, chociaż ich nie potrzebuje. Pfizer może nas nawet pozwać!

Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje