18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca zbrodnia w młynie

Nastolatek zgwałcił dziecko. Wypuścili go na wolność

04.09.2019  15:31
Nastolatek pedofilem? Zgwałcił dziecko ale jest na wolności
Nastolatek pedofilem? Zgwałcił dziecko ale jest na wolności Fot: Magdalena Pasiewicz/East News - zdjęcie ilustracyjne

W Dorset w Wielkiej Brytanii pedofil zgwałcił dziecko. Zwyrodnialec został schwytany i okazało się, że ma… 11 lat! Czy to naprawdę on wykorzystał seksualnie  dziecko w nieczynnym młynie?

Wielka Brytania i szokujący gwałt. Jak podają brytyjskie media, 18-latek jest podejrzewany o zaatakowanie i zgwałcenie 11-letniego dziecka! Policja nie ma jeszcze pewności, czy to on dokonał makabrycznego czynu na Isle of Portland w hrabstwie Dorset, ale podejrzanego już wypuszczono na wolność.

Media podają, że dziewczynka z Easton została zaczepiona przez napastnika jadącego na rowerze. Służby jak na razie nie ujawniają więcej szczegółów, ale prasa dotarła do informacji, że przed atakiem nastolatka była w towarzystwie koleżanki. Nie wiadomo jednak, gdzie jej przyjaciółka była w momencie gwałtu.

Wpłacono kaucję i domniemany gwałciciel już jest na wolności. Policja apeluje, by świadkowie zgłaszali się i pomogli w rozwiązaniu sprawy. Tymczasem ofiara gwałtu pozostaje pod opieką psychologów.

Proszę o pomoc osoby, które widziały dwie dziewczynki oraz rowerzystę w sobotę w okolicach młyna. Zdaję sobie sprawę, że ten dramat wstrząsnął lokalną społecznością, ale robimy wszystko co w naszej mocy, by doprowadzić śledztwo do końca – powiedział detektyw Wayne Seymour.

Przeczytaj więcej
Komentarze