18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec Putina?

To sobowtór Putina? "Bełkocze gdzieś w kaftanie, umrze jesienią"

Wojciech Kozicki
15.09.2023  09:18
Putin ma sobowtóra? Eksperci o chorobach i śmierci Putina w 2023 roku
Putin ma sobowtóra? Eksperci o chorobach i śmierci Putina w 2023 roku Fot: VLADIMIR SMIRNOV/AFP/East News

Putin chory? Putin nie żyje? Co naprawdę dzieje się z Władimirem Putinem? Eksperci po spotkaniu Putina z Kim Dzong Unem mają podejrzenia – to mógł być sobowtór Putina. Koniec i śmierć Putina jeszcze w 2023 roku?

Od dawna eksperci analizujący m.in. mowę ciała, twierdzą, że Władimir Putin jest publicznie zastępowany przez sobowtóra. Po tym gdy Władimir Putin spotkał się z Kim Dzong Unem na kosmodromie Wostocznyj wielu nie ma wątpliwości. To był „słaby i zdominowany Putin, to nie ten przywódca”. Okazuje się, że prawdziwego Putina mogliśmy nie widzieć od kilku lat.

Putin ma sobowtóra? Choroby i śmierć Putina

Sara Jade, która zajmuje się mową ciała i psychologią, stwierdziła, że Putin negocjując z Kimem był słaby i niepewny. Przywołała dla porównania spotkanie Putina z Łukaszenką sprzed 3 lat, gdy kremlowski zbrodniarz zdominował Białorusina.

Profesor Anthony Glees na łamach Daily Star ocenił, że „oglądaliśmy dublera, a prawdziwy Putin może być teraz bełkoczącym wrakiem w kaftanie bezpieczeństwa”. Uważa jednak, że nie należy wierzyć bezgranicznie w doniesienia o śmiertelnych chorobach, na które Putin ma lada moment umrzeć. Jeśli rzeczywiście cierpiałby na raka trzustki, prawdopodobnie już byłby w grobie.

Pomyślcie o Anthonym Hopkinsie jako o Hannibalu Lectorze albo o Adolfie Hitlerze po 1944 roku, z drżącymi, zaszklonymi oczami, z przygarbioną postawą i niekończącymi się zastrzykami surowicy zmieszanej z metamfetaminą- twierdzi profesor Glees.

Rosyjski politolog Walerij Sołowiej, który był szefem Departamentu Public Relations w Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych, w wywiadzie dla rosyjskiego kanału opozycyjnego Chodorkovsky Live również stwierdził, że z Kim Dzong Unem spotkał się sobowtór Putina. Co więcej, twierdzi, że prawdziwy Putin od początku 2020 roku nie pojawił się publicznie. Powołując się na swoje źródła na Kremlu, ujawnił, że Putin jest tak chory, że nie przeżyje jesieni.

Putin naprawdę jest na progu śmierci. Gdy tylko umrze, dowiemy się o tym w ciągu kilku godzin. Nikt nie będzie tego ukrywał. Zainteresowanych jest zbyt wielu, zarówno poza Rosją, jak i w niej samej- ujawnia Walerij Sołowiej.

Czołowy ukraiński chirurg plastyczny Dmytro Slosser w tureckiej telewizji również ocenił, że Władimir Putin korzysta z sobowtóra. Diabeł tkwi w szczegółach.

Zwróciliśmy uwagę na bezwład jego ramion. Czasami jest to lewa ręka, a innym razem prawa. Jego lewe ramię ruszało się swobodnie, gdy szedł do samolotu we Władywostoku. Zebrałem kilka filmów, jeden z Teheranu z lipca 2022 r., na którym widać, że jego prawe ramię jest zdrętwiałe- wyjaśnił Dmytro Slosser.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje