18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Chciałem dla nich dobrze"

Więzili dzieci w "domu tortur". Zapadł wyrok

Wojciech Kozicki
20.04.2019  14:37
Zamienili życie swoich dzieci w horror "dla ich dobra"
Zamienili życie swoich dzieci w horror "dla ich dobra" Fot: Facebook

Louise i David Turpin, czyli rodzice jak z horroru, usłyszeli wyrok sądu i zostali skazani za dożywocie. Ich dzieci opowiedziały jak strasznym miejscem był ich dom w Kalifornii. Przez lata znosiły głodzenie, bicie, tortury i brak leczenia.  

Louise i David Turpin 19 kwietnia 2019 roku zostali skazani na dożywocie, chociaż twierdzili, że chcieli jak najlepiej dla swoich 13 dzieci. Te jednak opowiedziały przed sądem o tym jak "odebrano im życie". 17-letnia córka powiedziała, że teraz zamierza je odzyskać. To ona zadzwoniła na policję, gdy w 2018 roku uciekła przez okno domu w Perris nieopodal Los Angeles.

Dom grozy i potworni rodzice

Jej zeznania mrożą krew w żyłach. Opowiedziała, że rodzice zabronili jej się kąpać i przykuwali ją do łóżka nawet na kilka miesięcy. Dzieci mogły skorzystać z prysznica tylko raz w roku, a posiłek otrzymywały raz dziennie. Nie chodziły także do szkoły i nie mogły korzystać z opieki medycznej Jak podaje BBC, horror miał trwać przynajmniej 9 lat. Jeden z chłopców był maltretowany nawet, gdy dorósł i miał 22 lata.

Stosowałem dyscyplinę i uczyłem dzieci w domu dla ich dobra. Przepraszam jeśli je skrzywdziłem, ale nigdy nie miałem takiego zamiaru. Wierzę, że nadal mnie kochają – prawnik odczytał oświadczenie Turpina, który nie był w stanie nic powiedzieć.

Potwory za kratami

Louise płakała i przepraszała, ale sąd nie miał wątpliwości, że Turpinowie zasłużyli na dożywocie. Mogą się ubiegać o warunkowe zwolnienie za 25 lat, ale David będzie miał wtedy 82 lata, a Louise 75 lat.

Turpinowie skazani za zniszczenie życia swoim dzieciom:

Przeczytaj więcej
Komentarze