18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tsunami uderzyło w trakcie koncertu. Członkowie znanego zespołu nie żyją [WIDEO]

Redakcja
24.12.2018  11:06
Indonezja, uderzenie tsunami.  W trakcie koncertu zespołu pop Seventeen uderzyła fala. Są ofiary i osoby zaginione. Szokujące wideo trafiło do sieci
Indonezja, uderzenie tsunami. W trakcie koncertu zespołu pop Seventeen uderzyła fala. Są ofiary i osoby zaginione. Szokujące wideo trafiło do sieci Fot: Youtube.com

Uderzenie tsunami w Indonezji. Na razie potwierdzono, że liczba ofiar wynosi 280 osób. Kataklizm spowodował gigantyczne zniszczenia. Wśród zabitych są muzycy z popularnego zespołu Seventeen.

Do sieci trafiło makabryczne wideo z sobotniego uderzenia tsunami w Indonezji. Grupa Seventeen dawała akurat nieopodal plaży koncert organizowany przez firmę PLN. Na nagraniu widać, jak w scenę i publiczność uderza fala tsunami.

Potwierdzono, że zginęli basista i menedżer zespołu Seventeen. Wokalista przeżył i opublikował w sieci wideo, w którym prosi o modlitwę. Wyznał także, że zaginęła jego żona.

Chcę tylko powiedzieć, że nasz basista Bani i menadżer Oki Wijaya nie żyją – poinformował Riefian Fajarsyah na Instagramie.

Władze Indonezji przeprosiły za to, że nie działał system ostrzegania przed tsunami. Okazało się, że nie funkcjonuje prawidłowo od 2012 roku. Gdy nadciągała fala, twierdzo jedynie, że to „wysoki przypływ”.

ZOBACZ TEŻ: Śnieżne tsunami w Rosji i "zamarznięte światło"

Uderzenie tsunami w Indonezji – fala uderzyła w zespół Seventeen:

Przeczytaj więcej
Komentarze