18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczna śmierć

Koszmar w wakacyjnym kurorcie. Basen wessał dziewczynkę

30.08.2019  10:08
Koszmar w wakacyjnym kurorcie. Basen wessał dziewczynkę
Koszmar w wakacyjnym kurorcie. Basen wessał dziewczynkę Fot: Twitter

12-latka zmarła tragicznie po wypadku w czasie wakacji w kurorcie w Turcji. Dziewczynkę wessała pompa basenowa. Obsługa hotelu nie reagowała.

Alisa Adamowa 11 dni walczyła o życie, niestety, walkę tę przegrała. Dziewczynka w czasie wakacji z rodziną uległa poważnemu wypadkowi. Jak się okazuje, jej śmierci można było uniknąć.

12-latka i jej rodzice wypoczywali w kurorcie w Bodrum w Turcji. W czasie niewinnej zabawy na basenie, dziewczynka została nagle wessana przez pompę.

Rozpaczliwa walka z czasem

Ramię dziewczynki utknęło, a ona znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - pod wodą, bez dostępu powietrza, spędziła aż 15 minut! Rodzice Alisy i inni wczasowicze próbowali jej pomóc. Niestety, tylko oni - obsługa hotelu nie reagowała.

Jak zeznają świadkowie, na basenie w czasie wypadku nie było ani jednego ratownika! Pracownicy hotelu tłumaczyli później, że nie pomagali dziewczynce nie dlatego, iż nie chcieli, tylko dlatego, że nie wiedzieli jak - podobno nikt nie poinformował ich, jak wyłączyć pompę.

Gdy się to w końcu, po kilku minutach udało, Alisa ciągle zaklinowana przebywała pod wodą. To turyści zniszczyli niebezpieczne urządzenie i wydostali z niego dziewczynkę. Chwilę później przystąpili do reanimacji i wezwali pogotowie.

Niestety, 11 dni po wypadku, 28 sierpnia, 12-latka zmarła. Sprawą zajęła się miejscowa policja, pracownicy hotelu dostali zakaz opuszczania kraju.

Przeczytaj więcej
Komentarze