18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kamienie poszły w ruch

Turyści zgotowali pandzie piekło. Wszystko nagrali telefonem [WIDEO]

17.07.2019  12:24
Turyści zgotowali pandzie piekło. Wszystko nagrali telefonem [WIDEO]
Turyści zgotowali pandzie piekło. Wszystko nagrali telefonem [WIDEO] Fot: ICHPL Imaginechina/Associated Press/East News

Turyści przebywający w zoo w Pekinie wpadli na pomysł, jak obudzić śpiącą na wybiegu pandę. Zgotowali jej prawdziwe piekło, a wszystko udokumentowali telefonem.

Kim trzeba być, żeby zrobić coś takiego niewinnemu zwierzęciu? Turyści przebywający w Pekinie wpadli na pomysł, jak obudzić śpiącą na wybiegu pandę. Daleko było im od delikatności - to wideo zbulwersowało wielu ludzi na całym świecie.

Panda padła ofiarą turystów

Spacerujący po chińskim rezerwacie turyści chcieli zobaczyć pandę. Nie interesowało ich jednak śpiące zwierze - panda miała być wybudzona. Aby uzyskać efekt, którego oczekiwali - zaczęli obrzucać nieświadome zagrożenia zwierzę kamieniami.

Mamy stałych inspektorów i hodowców, którzy dwa razy dziennie sprawdzają pandy w zoo. Gdy zostaliśmy powiadomieni o sytuacji, natychmiast wysłaliśmy patrole, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku ze zdrowiem pandy – oświadczyło zoo.

Bulwersujące nagranie obejrzało już ponad 100 mln osób. Na szczęście pandzie nic się nie stało, ale możemy sobie wyobrazić, że na widok ludzi jeszcze długo nie będzie się cieszyć. Turyści, którzy dopuścili się tego skandalicznego czynu zostali ukarani zakazem wchodzenia do zoo.

Udokumentowane okrucieństwo

Przeczytaj więcej
Komentarze