18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzięła sprawy w swoje ręce... i zęby

Turystka pogryzła sprzedawcę. Walka o ptaka

03.09.2019  14:31
Kury i turystka pozostaną w zamknięciu - szalony atak
Kury i turystka pozostaną w zamknięciu - szalony atak Fot: Twitter

Pewnej Brytyjce nie spodobało się, ze kury nie były z wolnego wybiegu. Aby wyzwolić ptaki, brutalnie zaatakowała sprzedawcę drobiu. Nie robimy sobie jaj – szalona turystka pogryzła mężczyznę!

Pewna Brytyjka wybrała się na wczasy do Maroka. W pewnym momencie zobaczyła na straganie kury w klatkach i bardzo jej się to nie spodobało. Wdała się w kłótnię ze sprzedawcami , ale nie skończyło się jedynie na wulgaryzmach i obraźliwych gestach. 

Kury z wolnego wybiegu... i turystka z oddziału zamkniętego?

Do sieci trafiło nagranie wideo, na którym widać jak turystka pogryzła jednego ze sprzedawców. Próbowała też zniszczyć klatki,  by uwolnić kury, więc doszło do szarpaniny z Marokańczykami. Konieczna była interwencja policji.

W komentarzach pojawiły się sugestie, że to nie kurczaki potrzebują pomocy, a wściekła Brytyjka. Jak podaje dailymail.co.uk, z powodu ataku histerii trafiła do miejscowego szpitala. Jej dalszy los na razie pozostaje nieznany.

Turystka i atak na sprzedawcę - marzyły się się kury z wolnego wybiegu:

Przeczytaj więcej
Komentarze