18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawy terror

Ujawnili plan Putina. "Totalne czystki, obozy koncentracyjne"

Wojciech Kozicki
27.03.2023  09:21
Ujawnili plan Putina. "Totalne czystki, obozy koncentracyjne"
Ujawnili plan Putina. "Totalne czystki, obozy koncentracyjne" Fot: Shutterstock/Sasa Dzambic Photography

Historia Rosji zatacza koło. Władimir Putin, niczym Stalin, chciał wydać rozkaz „całkowitej czystki” na Ukrainie. Stalinowski terror w nowym wydaniu - ujawnioniono plany Putina, wyciekły tajne wiadomości FSB.

Władimir Putin wielokrotnie wspominał Stalina jako wzór i najwyraźniej zamierza wprowadzić w Rosji i Ukrainie podobny terror jak psychopatyczny Gruzin. „The Sun” ujawnia przechwycone maile rosyjskiego wywiadu. Wynika z nich, że Putin planował w Ukrainie „całkowite czystki” oraz „terror od domu do domu”. Wiadomości miały być przekazane pod hasłem "Wind of Change" Władimirowi Oseczkinowi, który pisze o przemocy stosowanej w rosyjskich więzieniach na portalu gulagu.net.

Rosja wprowadza stalinowski terror. Plan Putina ujawniony

„The Sun” podaje, że w ujawnionych szpiegowskich wiadomościach była mowa o „całkowitym oczyszczeniu Ukrainy”, by Rosja mogła zainstalować w Kijowie swój rząd. Aby stłumić opór Ukraińców Putin planował m.in. krwawe tłumienie ulicznych demonstracji, a FSB miało m.in. zamknąć ludzi w domach. Następnie nocami rosyjskie służby miały wywozić Ukraińców do obozów koncentracyjnych.

Ekspert ds. Rosji Keir Giles powiedział "The Sun", że ujawnione dokumenty zgadzają się z tym, co wiemy o planach Putina wobec Ukrainy. Giles jest pewien, że Putin planowali egzekucje, mordowanie i pozbywanie się bardzo dużej liczby ukraińskich cywilów. Dodaje, że po to były krematoria i workii na ciała – pisze Wirtualna Polska.

Wcześniej w rosyjskiej telewizji namawiano do publicznych egzekucji w Ukrainie, m.in. do wieszania Ukraińców. Pokazywano na antenie egzekucje niemieckich zbrodniarzy, zachęcając, by podobnie likwidować ludność ukraińską na okupowanych terenach. Pojawił się apel, by "publicznie rozstrzeliwać Ukraińców przed kamerami".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także