18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zginęła wtedy, co Kristina

11-letnia Daria zamordowana. Zbrodnia identyczna, jak ta w Mrowinach?

Emilia Waszczuk
21.06.2019  17:22
11-letnia Daria zamordowana przez sąsiada
11-letnia Daria zamordowana przez sąsiada Fot: Facebook

11-letnia daria została zamordowana 13 czerwca - w tym samym dniu, co Kristina z Mrowin. Podobne są też okoliczności - obie dziewczynki zniknęły nagle w drodze na dodatkowe zajęcia.

W czasie, gdy Polska żyje tragiczną śmiercią Kristiny z Mrowin i kolejnymi doniesieniami o jej zabójcy, nasi wschodni sąsiedzi przeżywają podobną tragedię. 11-letnia Ukrainka zniknęła nagle dokładnie tego samego dnia co Kristina. Ją również zamordował 22-letni znajomy.

11-letnia Daria zamordowana

Daria mieszkała w miejscowości Iwaniwka i tam też przepadła bez śladu ponad tydzień temu. Około godziny 14, 13 czerwca, wyszła z domu i udała się na zajęcia taneczne (Kristina zniknęła w drodze na lekcje śpiewu). Chwilę później świadkowie usłyszeli przeraźliwy krzyk.

Mieszkańcy Iwaniwki i okolicy ruszyli na poszukiwania. Zaangażowanych w nie było około 500 osób, w tym policja z psami tropiącymi i nurkowie, i trwały ponad tydzień. Zakończyły się niestety tragicznym odkryciem.

Na terenie jednego z gospodarstw, tuż obok miejsca zaginięcia Darii, w szambie odkryto jej zwłoki.

Morderca zatrzymany

W sprawie zatrzymany został 22-letni sąsiad dziewczynki - Nikołaj T. Mężczyzna przyznał się do porwania i zabójstwa, ale utrzymuje, że dziecka nie wykorzystał seksualnie. Jego motywy nie są jak na razie znane.

Czytaj także