18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rosyjskie potwory

Atak na szpital położniczy. Zabili noworodka

Wojciech Kozicki
23.11.2022  10:48
Ukraina. Atak na szpital położniczy. Zabili noworodka
Ukraina. Atak na szpital położniczy. Zabili noworodka Fot: Shutterstock/Marco Iacobucci Epp

Synonim do słowa Rosjanie? Zwierzęta, barbarzyńcy, potwory, bestie, putinowskie upiory… ale na pewno nie ludzie! Rosyjska armia przeprowadziła atak na ukraiński szpital położniczy w Zaporożu. Zamordowali niemowlę!

Rosjanie w nocy z wtorku na środę popełnili kolejną potworną zbrodnię. Tym razem celem ich ataku rakietowego był szpital położniczy w Zaporożu w południowo-wschodniej Ukrainie. Szef administracji wojskowej obwodu zaporoskiego Ołeksandr Staruk przekazał, że w wyniku ataku zginął noworodek, który dopiero co przyszedł na świat.

Atak rakietowy na szpital polożniczy. Horror w Ukrainie

Nie wiadomo ile osób zostało rannych i jaki jest finalny bilans ofiar rosyjskiego ataku. Na miejscu wciąż pracują służby ratunkowe.

Smutek wypełnia nasze serca. Dziecko, które właśnie pojawiło się na świecie, zostało zabite – przekazał na Telegramie Staruk.

Media przypominają, że to kolejne takie barbarzyństwo rosyjskich zwierząt w mundurach. W marcu ostrzelali szpital położniczy w Mariupolu, całkowicie niszcząc oddział dziecięcy. Epicentrum wybuchów znajdowało się na dziedzińcu między szpitalem położniczym, a oddziałem pediatrycznym. Jak podała ukraińska administracja, Rosjanie dokładnie wiedzieli, że uderzali w szpital położniczy.

logo Tu się dzieje