18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne

Uprawiała ekstremalnie niebezpieczny rodzaj jogi. Wydarzyła się tragedia

27.08.2019  16:49
Uprawiała ekstremalnie niebezpieczny rodzaj jogi. Wydarzyła się tragedia
Uprawiała ekstremalnie niebezpieczny rodzaj jogi. Wydarzyła się tragedia Fot: Twitter

23-latka z Meksyku uprawiała na swoim balkonie ekstremalnie niebezpieczny rodzaj jogi. Wydarzyła się rzecz, która przekreśliła grubą kreską jej zdrowie. 

23-latka z Meksyku jest doskonałym przykładem na to, że nie warto ryzykować życiem w żadnej sytuacji. Młoda kobieta na własnym balkonie uprawiała ekstremalnie niebezpieczny rodzaj jogi, która doprowadziła ją do kalectwa.

Przerażający wypadek

Meksykanka przewiesiła się przez balustradę balkonu swojego mieszkania, znajdującego się na 6-tym piętrze. Wszystko dokumentowała stojąca przed nią kamera. Kobieta postąpiła skrajnie lekkomyślnie - nie przewidziała bowiem, że z tej wysokości spadnie.

Twitter
Twitter Fot: Twitter

Tak się jednak stało. Upadek przeżyła niewyjaśnionym cudem - na pewno wielka była w tym rola lekarzy, którzy walczyli o jej życie przez 11 godzin. 23-latka miała poważne uszkodzenia czaszki i bioder, wiadomo również, że przez najbliższe 3 lata nie ma szans na chodzenie o własnych siłach.

To był wypadek, nie ma innej hipotezy. Nie stwierdzono żadnych wad konstrukcyjnych budynku ani samego balkonu, nie ma też dowodów na ingerencję osób trzecich - ogłosiło oficjalnie biuro prokuratora generalnego stanu Nuevo León.

Sąsiedzi Meksykanki zgodnie twierdzą, że nie pierwszy raz kobieta aż tak ryzykowała. Podobno wielokrotnie uprawiała taki rodzaj jogi. Zdecydowanie nawet nie próbujcie jej naśladować! 

Przeczytaj więcej
Komentarze