18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Włamywał się do domów by... ssać kobietom palce. Kazał mu "głos z telewizora"

Redakcja
01.03.2019  14:07
włamywał się do domów by ssać palce
włamywał się do domów by ssać palce Fot: Shutterstock

29-letni Richard Michael Parkhurst został zatrzymany przez policję i stanął przed sądem za obnażanie się publicznie i włamania. Mężczyzna zakradał się do domów w środku nocy i ssał kobietom palce.

Nietypowe zachcianki seksualne 29-latka sprawiły, że mężczyzna trafił przed oblicze sądu. Richard Michael Parkhurst został oskarżony o ssanie palców obcych kobiet.

Do tych nietypowych zdarzeń dochodziło pod osłoną nocy, po raz pierwszy w październiku 2017 roku. Wtedy też spotkał na ulicy kobietę spacerującą z psem. Zamienił z nią kilka zdań i bez ostrzeżenia się przed nią rozebrał. Tego samego dnia, kilka godzin później, kobieta obudziła się ze snu przekonana, że ktoś lizał jej palce.

Na miejsce przybyła policja, a technicy kryminalni zebrali materiał DNA z jej naskórka. Później okazało się, że pasuje on do Parkhursta, a przypadkowa kobieta nie była jego jedyną ofiarą.

29-latek obnażał się publicznie

Mężczyzna wielokrotnie obnażał się przed przypadkowymi kobietami, a później pojawiał się przed ich domami. Gdy został zatrzymany, rozebrał się przed strażniczką, składał jej też niestosowne propozycje.

Kiedy 29-latek trafił w końcu przed sąd, tłumaczył, że tajemniczy głos z telewizora kazał mu włamywać się do domów obcych kobiet i ssać ich palce. Twierdził też, że jest Zeusem i ma na Ziemi ważną misję do wykonania.

Obrońca mężczyzny zapewniał sąd, że jego klient cierpi na schizofrenię, a choroba pogłębiła się po rozstaniu z partnerką. Wtedy też miał przestać brać leki i w konsekwencji stać się bezdomnym.

Pan Parkhurst uroił sobie, że jest bogiem jak Zeus. Twierdzi, że został zesłany na Ziemię z gwiazd tylko po to, aby uwodzić kobiety – tłumaczył adwokat. - Kobiety miały rodzić jego dzieci. Mój klient wierzy, że stworzy super rasę, która zbawi Ziemię.

Sąd nie dał wiary wyjaśnieniom 29-latka i jego obrońcy, i uznał Parhkursta winnym włamań. Stwierdził jednak, że jego czynów nie można uznać za przestępstwa seksualne - podaje NBCLosAngeles.com.

 

logo Tu się dzieje