18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Dziwnie się zachowywał"

Kokaina w przedszkolu. 5-latek przyniósł na zajęcia 22 działki

Emilia Waszczuk
17.05.2019  14:42
5-latek przyniósł kokainę do przedszkola
5-latek przyniósł kokainę do przedszkola Fot: Shutterstock

5-letni chłopiec zamiast zabawek, do przedszkola zabrał 22 porcje kokainy w woreczkach. Przedszkolanki odkryły jego tajemnice, bo dziwnie się zachowywał.

Pakunek zawierający 22 woreczki kokainy trzymał w kieszeni 5-letni chłopiec. Co więcej, maluch "zabawkę" przyniósł do przedszkola. Wiedział też, że mieć jej nie powinien, bo od rana zachowywał się dziwnie.

Do szokującego zdarzenia doszło w przedszkolu świętego Cypriana w Cobbs Creek w Filadelfii. Jedna z pracownic placówki zauważyła, ze 5-letni podopieczny siedzi osowiały i nerwowy, całkiem, jakby ukrywał coś przed pozostałymi dziećmi.

Ojciec dał dziecku narkotyki?

Kobieta zauważyła wybrzuszenie w jego bluzie i poprosiła o opróżnienie kieszeni. Gdy zobaczyła zawartość, była w szoku. Szybko jednak skonfiskowała towar i wezwała na miejsce policję.

Za zamieszaniem stać ma 27-letni ojciec chłopca. Maluch wyznał, że "ktoś" dał mu pakunek na przechowanie i poinstruował, by nie wyjmował go z kieszeni, nikomu nie pokazywał i nie mówił o nim aż do opuszczenia placówki.
Sprawą zajmuje się policja. Ojciec 5-latka został zatrzymany.

Przeczytaj więcej
Komentarze