18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co za koszmar

Po śmierci matki zajrzał do zamrażarki. Znalazł... zwłoki siostry

01.08.2019  16:42
Po śmierci matki zajrzał do zamrażarki. Znalazł... zwłoki siostry
Po śmierci matki zajrzał do zamrażarki. Znalazł... zwłoki siostry Fot: KSDK News/YouTube/Printscreen

37-latek z Saint Louis przeżył ogromny szok po śmierci swojej mamy. Wszystko przez zawartość jej zamrażarki. Szczelnie zapakowane w pudełko leżało tam ciało jego siostry!

Mam 37 lat i to pudełko przez cały ten czas leżało w zamrażarce - mówi zszokowany Adam Smith. Mężczyzna całe dzieciństwo słyszał, że w opakowaniu w zamrażarce jest ozdoba z tortu weselnego. Miała być cenną pamiątką jego mamy, więc nie miał prawa jej ruszać. Osobiście twierdził, że to pewnie osobliwa skrytka na pieniądze i inne kosztowności - nigdy do środka jednak nie zajrzał.

Przez lata w zamrażarce gromadziły się nowe pakunki, a o tajemniczym pudełku wszyscy zapomnieli. Aż do śmierci 68-letniej Barbary Smith.

Ciało noworodka w pudełku

Adam zajrzał do zamrażarki dokładnie 21 lipca, już po śmierci swojej mamy. Wśród licznych torebek i zawiniątek znalazł stare pudełko. Zamiast weselnej ozdoby ujrzał w nim coś naprawdę przerażającego - zamrożone zwłoki maleńkiej dziewczynki. Ciało owinięte było w dziecięcy, różowy kocyk - podaje The Washington Post.

Zwłoki ciągle miały skórę, włosy i wszystko - powiedział Smith w rozmowie z KSDK.com. - Były zmumifikowane!

O przerażającym odkryciu mężczyzna poinformował policję. Zwłoki dziecka zostały przekazane do zbadania. Tymczasem Smith zadaje sobie pytania: jeśli to moja siostra, dlaczego zmarła? Co wydarzyło się w rodzinie? I dlaczego przez lata mama o niczym nie mówiła, za to trzymała ciało dziecka w swojej kuchni?

Co ciekawe, mama Adama przeprowadzała się w swoim życiu aż cztery razy - za każdym razem zabierała ze sobą pudełko. Mężczyzna jest niemal pewien, że w środku było ciało jego starszej siostry. Barbara kilkukrotnie miała wspominać o córce - Jennifer - która zmarła jeszcze przed narodzinami mężczyzny.

Adam szuka teraz informacji o swojej matce i z każdym kolejnym doniesieniem jest w coraz większym szoku. Stwierdził, że w ogóle nie znał kobiety, która go urodziła. Dowiedział się między innymi, że poza Jennifer urodziła bliźniaki - jedno z dzieci zmarło, drugie miała oddać do adopcji. Jakie jeszcze skrywała tajemnice?

Przeczytaj więcej
Komentarze