18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zamieniła jej życie w horror

Wepchnęła staruszkę pod pociąg. Brutalne wideo

Wojciech Kozicki
19.07.2019  13:44
Z uśmiechem wepchnęła kobietę pod pociąg - dostanie niski wyrok
Z uśmiechem wepchnęła kobietę pod pociąg - dostanie niski wyrok Fot: YouTube

Kanada i brutalny atak na dworcu kolejowym. Staruszka została wepchnięta pod pociąg przez młodą kobietę. Przeżyła, ale do końca życia będzie sparaliżowana i musi poruszać się na wózku. Sprawczyni czeka na wyrok, a do sieci trafiło nagranie wideo z monitoringu, na którym widać jak zniszczyła życia starszej kobiecie i skazała ją na dożywotnie cierpienie.

Calgary i szokujące wideo z dworca kolejowego Victoria Park/Stampede LRT. W listopadzie 2018 roku 64-letnia Rose Meichl została niespodziewanie wepchnięta na tory. Okazało się, że zaatakowała ją 35-letnia Stephanie Favel. Na udostępnionym wideo, widać że po ataku stała obok jak gdyby nigdy nic i się uśmiechała.

Przyznała się do winy i okazało się, że zaatakowała staruszkę bez powodu. Wyjawiła również, że przed atakiem piła alkohol, paliła marihuanę i zażyła metamfetaminę. 

Paraliż po wypadku

Meichl przeżyła upadek. Uderzyła jednak głową i plecami o tory, przez co obecnie jest sparaliżowana. Miała jednak szczęście, bo maszynista zdołał zatrzymać nadjeżdżający pociąg. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym.

Favel obecnie oczekuje na wyrok sądu, który ma usłyszeć 24 lipca. Prokurator domaga się 5 lat pozbawienia wolności. Zwrócił uwagę, że atak był zaplanowany, a sprawczyni widziała nadjeżdżający pociąg oraz słyszała zapowiadający go komunikat. Jej obrońca Adriano Iovinelli chce, by do więzienia trafiła jedynie na 3,5 roku, a wyrok był pomniejszony o czas, który już spędziła za kratami. Jego zdaniem Favel zamiast gnić w więzieniu, powinna być leczona.

Poszkodowana nie stawiła się przed sądem na ostatniej rozprawie ze względu na zły stan zdrowia. W jej imieniu wypowiedziała się jednak siostra i powiedziała, że Meichl „została skazana na dożywocie na wózku”.

Jedyne czego, chcę to pomoc dla tej kobiety. Jeśli ma otrzymać ją w więzieniu, niech zamkną ją dla jej dobra - powiedziała kilka miesięcy temu Meichl.

Wepchnęła kobietę pod pociąg - wideo z monitoringu:

Przeczytaj więcej
Komentarze