18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka Brytania wychodzi z UE, a premier May nie może wyjść z samochodu [WIDEO]

Redakcja
12.12.2018  10:07
Premier Theresa MAy chce renegocjować Brexit, ale nie może wyjść z samochodu - wpadka polityk w Berlinie
Premier Theresa MAy chce renegocjować Brexit, ale nie może wyjść z samochodu - wpadka polityk w Berlinie Fot: Facebook.com

Premier Wielkiej Brytanii Theresa May spotkała się z kanclerz Angelą Merkel. W Berlinie doszło jednak do wpadki. W internecie pojawiły się komentarze, że wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej może być problematyczne jak wysiadanie premier May z samochodu.

Wpadki polityków to niejednokrotnie hity internetu. Tym razem „wtopę” zaliczyła brytyjska premier. Zatrzasnęła się w samochodzie jadąc na ważne spotkanie. Finalnie wydostała się jednak na wolność i doszło do uścisku dłoni z Merkel przed kamerami. Ta wpadka może stać się popularniejsza niż słynny "robot dance" brytyjskiej polityk.

Jak ona może wyjść z UE skoro nie może wyjść z samochodu? – pyta Ian Pont. (twitter.com/ews Politics)

Powinna się katapultować – sugeruje The Poke. (twitter.com/ews Politics)

Negocjacje ws. Brexitu w pigułce – uważa IamwhoIam. (twitter.com/ews Politics)

Theresa May spotyka się z europejskimi politykami i chce renegocjować umowę dotyczącą opuszczenia Unii Europejskiej przez jej kraj. Bruksela jednak się na to nie zgadza. Jean-Claude Juncker został nagrodzony brawami, gdy powiedział, że najlepsza umowa została już podpisana.

ZOBACZ TEŻ: Polityk na polowaniu. Zabił śpiącego niedźwiedzia

Premier Theresa May i zabawna wpadka w Berlinie:

Przeczytaj więcej
Komentarze