18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Związek to przykrywka?

Putin jest gejem? "Nie traci czasu na kobiety"

17.01.2023  13:03
Władimir Putin jest gejem? "Nie traci czasu na kobiety"
Władimir Putin jest gejem? "Nie traci czasu na kobiety" Fot: Vladimir Voronin/Associated Press/East News, Karolina Adamska/East News

Życie prywatne Władimira Putina to dzieci, kochanki, romanse… a może to  tylko przykrywka? Gwiazda rosyjskiej opery i francuski "Ellse" sugerują, że prezydent Rosji tak naprawdę jest gejem.

Władimir Putin i gimnastyczka Alina Kabajewa tak naprawdę nie są parą? Putin nie ma z nią dzieci? Jak pisze „Elle”, zbrodniarz tylko udaje związek z kobietą młodszą o 30 lat.  Eksplodowały plotki i media chóralnie przypomniały co powiedziała w 2022 roku śpiewaczka operowa i była deputowana Dumy Rosyjskiej, Maria Maksakowa. Ujawniła, że „Putin nie lubi tracić czasu na kobiety”. Podobno woli spędzać czas z „zaprzyjaźnionymi mężczyznami”.

Putin jest gejem? Związek z Kabajewą może być przykrywką

Jak przypomina Radio ZET, plotki o homoseksualizmie Putina nie są nowością, choć oczywiście twardych dowodów na to nie ma.

Jego homoseksualizm pozostaje w sferze domysłów, nie ma na niego żadnych dowodów. Podobnie, jak nie istnieją dowody na to, że kiedykolwiek ożenił się z rosyjską gimnastyczką Aliną Kabajewą. Nikt nigdy nie dowiódł też, że z młodszą od siebie o ponad 30 lat kobietą ma dzieci – pisz Radio ZET.

„Elle” przypomina, że plotki o romansie Putina z Kabajewą krążą od 2008 roku. Miał dla niej zostawić w 2014 roku żonę Ludmiłę. Podobno jest opłacana, by ukrywać prywatne tajemnice Putina.

Alina Kabajewa to gimnastyczna. Niedawno nagle została jednak przewodniczącą rady nadzorczej rosyjskiego holdingu medialnego, Narodowej Grupy Medialnej. Musiała się pewnie nieźle nagimnastykować…

Rosyjski opozycjonista Ilija Ponomariew twierdzi, że kobieta jedynie odgrywa rolę ukochanej dyktatora, "gra ją dla swojego bardzo dobrego przyjaciela", a ludziom starczyło, że kilka razy pokazali się razem i urodziła (czyjeś) dzieci. Para nie mieszka razem, razem się już też nie pokazuje, a pieniądze płyną - czytamy na radiozet.pl.

Źródło: Radio ZET, Elle

Czytaj także