18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chwile grozy

Samolot zaczął się sypać w locie! Kawałki maszyny spadały na miasto

11.08.2019  13:53
Samolot zaczął się sypać w locie! Kawałki maszyny spadały na miasto
Samolot zaczął się sypać w locie! Kawałki maszyny spadały na miasto Fot: Wikipedia

Boeing 787 lecący z Fiumicino do Los Angeles zaczął rozsypywać się w powietrzu! Chwile grozy przeżyło 298 pasażerów i mieszkańcy miasta, na które spadały jego kawałki.

Samolot Boeing 787 linii Norwegian, relacji Fiumicino - Los Angeles, zaczął rozpadać się w powietrzu. Tuż po starcie w maszynie doszło do awarii silnika. Kilka minut później kapitan statku podjął decyzję o powrocie na lotnisko i awaryjnym lądowaniu.

Kawałki spadły na miasto

Awaria silnika wywołała przerażające skutki. Niewielkie fragmenty samolotu zaczęły odrywać się od konstrukcji. Kawałki maszyny spadały na domy i ulice Fiumicino. Na szczęście nikt nie został ranny. Uszkodzonych jest kilka samochodów - podaje włoski "Il Messaggero".

Teraz sprawę Boeinga i jego awarii zbada Agencja Bezpieczeństwa Lotów. Maszyna już została poddana pierwszej kontroli technicznej.

W czasie feralnego lotu, na pokładzie było aż 278 pasażerów i 12 członków załogi! Na szczęście nikomu nic się nie stało.