18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ortalionowy car

Wyciekły nagrania z Putinem. Świat drze łacha z jego dresów

25.09.2023  14:32
Wyciekły nagrania z Putinem. Car okazał się dresiarzem
Wyciekły nagrania z Putinem. Car okazał się dresiarzem Fot: Twitter/Nexta, MAKSIM BLINOV/AFP/East News

Po prostu Rosja. Kreml dwoi się troi, a rosyjskiej propagandzie aż żyły wychodzą, by przekonać kraj, że Władimir Putin to potężny i seksowny samiec alfa. Tymczasem fiński nadawca publiczny Yle ujawnił nagrania wideo kompromitujące Putina. Prezydent to zwykły dresiarz?

Jaki naprawdę jest Władimir Putin prywatnie? Finlandia ujawniła nagania wideo, które zdemolowały lansowany przez Kreml kult przywódcy jeżdżącego na tygrysie. Niedawno pokazywano go w kurtce za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tymczasem na wideo nakręconym na początku lat 90. ubiegłego wieku widać, jak ówczesny doradca mera Petersburga gra w ping-ponga, łowi ryby i spędza wolny czas w dresach. Czy padało wówczas klasyczne "kierowniku, daj piątaka"?

Putin prywatnie w dresie. Świat się śmieje

Wizerunek Putina forsowany przez Kreml poszedł w piach. Dobrze ubrany przywódca, który grozi światu arsenałem nuklearnym, wygląda jakby szedł rano dziabnąć małpkę pod dyskontem. Jak wyjaśnia Radio ZET, szokujące nagranie pochodzi z czasów, kiedy Putin zaczynał karierę polityczną.

Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy?

Zostały nakręcone w willi korporacyjnej należącej do firmy Thomesto, która miała powiązania biznesowe z Rosją. Wideo powstało na wyspie Torsö w Raseborgu, około 100 km na zachód od Helsinek na południowym wybrzeżu Finlandii
-informuje Yle. (Radio ZET)

Kariera Putina. Z dresów wskoczył do polityki

Na nagraniach Putinowi towarzyszył Anatolij Sobczak, ówczesny mer Petersburga. To on uważany jest za ojca politycznej kariery Putina, bo wprowadził go na salony. Wyciągnął go z KGB w 1991 roku i uczynił bliskim współpracownikiem ds. kontaktów z zagranicą.

Był bardzo restrykcyjny w stosunku do alkoholu i nie palił papierosów
- wieczór z Putinem wspomina jeden ze współpracowników firmy Thomesto. (radiozet.pl)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje