18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

19 rannych

Wypadek autobusu w centrum kraju. Nie żyje 12 osób! [WIDEO]

21.08.2023  14:18
Wypadek autobusu w Turcji
Wypadek autobusu w Turcji Fot: X

Dziennik "Daily Sabah" informuje, że w wypadku w centrum Turcji zmarło 12 osób, a 19 jest rannych. Autobus runął do wąwozu.

W wypadku autobusu, do którego w poniedziałek nad ranem doszło w położonej w centrum Turcji prowincji Yozgat, zginęło 12 osób, a 19 innych zostało rannych - poinformował dziennik "Daily Sabah".
Jak informuje Polska Agencja Prasowa, pojazd wyruszył z miasta Sivas w środkowej Turcji i zmierzał do Stambułu. Kierowca autobusu stracił nad nim kontrolę, pojazd zjechał na przeciwległy pas autostrady i spadł do wąwozu. Źródłem wieści jest turecki dziennik "Daily Sabah", sprawę opisuje także Associated Press.

Wypadek autobusu w Turcji. Nie żyje 19 osób

Na miejscu wypadku zginęło 11 osób, kolejnej nie udało się uratować w pobliskim szpitalu. Jedna z 19 rannych osób pozostaje w stanie krytycznym.

Pierwsze poszlaki wskazują na nieostrożność ze strony kierowcy. Niezbędne jest jednak przeprowadzenie bardziej szczegółowego śledztwa - oświadczył gubernator prowincji Mehmet Ali Ozkan.

Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje