18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające wideo

Wypadek w parku rozrywki. Nastolatka nie żyje

Wojciech Kozicki
18.07.2019  11:39
Wypadek w parku rozrywki - nastolatka nie żyje
Wypadek w parku rozrywki - nastolatka nie żyje Fot: YouTube

Tragiczny wypadek i śmierć w parku rozrywki Istiklol w mieście Dżyzak w Uzbekistanie. Kilka osób zostało poważne rannych, a jedna zmarła, gdy zepsuła się karuzela. Makabryczne nagranie wideo z wypadku trafiło do internetu.

Uzbekistan i wypadek w parku rozrywki. Na filmie, który trafił do mediów społecznościowych, widać jak karuzela przypominająca latający spodek wynosi grupę osób na kilka metrów w górę i obraca się wokół własnej osi. Atrakcja okazała się zabójcza.

Nagle jedna z metalowych części karuzeli się złamała i spadła na ziemię. Na nagraniu słychać krzyki przerażenia. Nie podano ile dokładnie osób zostało rannych w wypadku. Wiadomo jedynie, że 19-letnia dziewczyna nie przeżyła upadku.

Bezpieczeństwo w parku rozrywki

Karuzela działała w parku rozrywki od marca 2019 roku. Do wypadku doszło 28 czerwca. Metro.co.uk podaje, że w maju powstał raport, w którym ostrzegano, że park rozrywki nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

Wypadek i śmierć w parku rozrywki:

Przeczytaj więcej
Komentarze