18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne wideo

Wypadek na wakacjach. "Woda czerwona od krwi" [+18]

Wojciech Kozicki
14.04.2023  12:46
Wypadek na łodzi, noga w śrubie. "Woda czerwona od krwi" [+18]
Wypadek na łodzi, noga w śrubie. "Woda czerwona od krwi" [+18] Fot: Twitter screen

Tragedia i wypadek na Sint Maarten na Karaibach. Noga turysty wkręciła się w śrubę łodzi. Krwawe nagranie wideo jak z horroru trafiło do internetu.

Makabryczny wypadek na Karaibach. We wtorek po południu w porcie na wyspie Sint Maarten turysta wyskoczył za burtę statku wycieczkowego prosto do morza. Chciał wspiąć się na rufę taksówki wodnej. Nagle woda zrobiła się czerwona od krwi.

Noga wkręcona w śrubę łodzi. Makabryczne wideo

Jak widać na nagraniu wideo z wypadku, napęd taksówki wodnej pracował, a noga mężczyzny wkręciła się w śrubę łodzi. Rozległy się przerażone krzyki, a ranny turysta desperacko próbował dostać się na pokład łodzi.

Mężczyzna został na chwilę wciągnięty pod wodę, po chwili jednak się wynurzył. Jeden ze świadków próbował go wyciągnąć, ale gdy zobaczył obciętą nogę, z której tryska krew, złapał się za głowę, a poszkodowany znów wpadł do wody. Po chwili zreflektował się i pomógł rannemu wspiąć się na pokład – relacjonuje tragedię Radio ZET.

Poszkodowany mężczyzna stracił część prawej nogi, bo śruba odcięła kończynę na wysokości łydki. Ranny został przewieziony do szpitala St Maarten Medical Center. Żyje, jest w stanie ciężkim, ale stabilnym.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Stracił nogę. Wkręcił się w śrubę łodzi [WIDEO +18]

logo Tu się dzieje