18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wideo z parku rozrywki

Wypadek w wesołym miasteczku. "Kobieta odleciała"

Wojciech Kozicki
24.07.2019  10:42
Wypadek w parku rozrywki w USA [WIDEO]
Wypadek w parku rozrywki w USA [WIDEO] Fot: Youtube

Czarna seria trwa, w kolejnym parku rozrywki wydarzył się groźny wypadek. Tym razem zawiódł rollercoaster w w Plainfield w Illinois (USA).

Wesołe miasteczko w USA i wypadek na rollercoasterze. Jak podaje foxnews.com, 18 lipca 2019 roku Żelazny Smok uległ awarii podczas imprezy Plainfield Fest. Świadkowie zeznali, że „kobieta odleciała”.

45-letnia kobieta wypadła z wagonika i uderzyła o asfalt, ale na szczęście nie odniosła obrażeń zagrażających życiu. Trafiła do szpitala, ale wypuszczono ją do domu jeszcze w czwartek w nocy.

Robiliśmy drugie okrążenie i nagle zrobiło się bardzo niestabilnie. Czułem, że się rozbijemy, a obok mnie dosłownie przeleciała jakaś kobieta – relacjonował Justin Williams, który również znajdował się na Żelaznym Smoku podczas wypadku. (NBC 5)

Służby ustaliły, że przyczyną wypadku była awaria jednego z torów. Osoby odpowiedzialne za organizację Plainfield Fest odmówiły komentarza w sprawie wypadku.

Wypadek w wesołym miasteczku w USA:

Przeczytaj więcej
Komentarze