18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

horror

Rozjuszony wół wziął na rogi dziewczynkę. Wyleciała w powietrze [WIDEO]

25.07.2019  08:22
Rozjuszony wół wziął na rogi dziewczynkę. Wyleciała w powietrze [WIDEO]
Rozjuszony wół wziął na rogi dziewczynkę. Wyleciała w powietrze [WIDEO] Fot: YouTube/Printscreen

Turyści w parku Yellowstone przeżyli prawdziwy koszmar. Padli ofiarą rozjuszonego bizona, 9-letnia dziewczynka jest ranna.

Do latania w powietrzu nie potrzeba specjalistycznych sprzętów, skrzydeł czy samolotu. Wystarczy wściekły bizon. Tyle tylko, że lot taki może zakończyć się tragicznie.

9-letnia dziewczynka cudem uniknęła poważnego połamania kości i poturbowania. Po ataku bizona została przewieziona do szpitala. Lekarze stwierdzili, że jej obrażenia - o dziwo - są niegroźne.

Wściekły bizon atakuje

Ale co właściwie się wydarzyło? 9-latka i kilku innych turystów spacerowało sobie spokojnie po parku, gdy nagle w ich stronę zaczął szarżować rozwścieczony, wielki zwierz. Dorośli - rodzice dziewczynki - zdążyli uciec. Dziecko stało jednak na drodze zwierzęcia.

Bizon dosłownie wziął ją na rogi i wyrzucił w powietrze. Dziewczynka wzbiła się na kilka metrów, po czym z impetem uderzyła o ziemię. Na szczęście wół szybko stracił nią zainteresowanie.

Nagranie z tego przerażającego zdarzenia trafiło do sieci. Władze Yellowstone udostępniły je ku przestrodze. Aby turyści pamiętali, że zbytnie zbliżanie się do dzikich zwierząt może być tragiczne w skutkach.

Przeczytaj więcej
Komentarze