18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miała szokujący powód

Zabiła własne dziecko. Wlała wódkę do kroplówki

Wojciech Kozicki
29.05.2019  15:41
Niepełnosprawny chłopiec zabity - matka miała dość jego płaczu
Niepełnosprawny chłopiec zabity - matka miała dość jego płaczu Fot: Facebook.com

Niestety, to nie scenariusz horroru, a rzeczywistość. Matka w brutalny sposób zabiła własne dziecko. Melissa Robitille domagała się złagodzenia kary dla siebie, a sąd wreszcie wydał wyrok.

Straszliwa zbrodnia w Vermont w USA. Melissa Robitille w 2014 roku nie mogła już znieść płaczu swojego chorego 13 –letniego dziecka. Niepełnosprawny Isaac cierpiał z powodu nieprawidłowej pracy mózgu i konieczna była nad nim całodobowa opieka. Miał też rozszczep podniebienia, stracił wzrok i nie miał uszu.

Zobacz także

Otruła niepełnosprawne dziecko

Melissa wraz ze swoim chłopakiem dolali wódki do aparatury karmiącej dziecko. Zatrucie alkoholem okazało się śmiertelne, a kobieta została skazana za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jak podaje wcax.com, w 2017 roku sąd zdecydował, że spędzi 4 lata w więzieniu.

Wyrok dla dzieciobójczyni

Postanowiła odwołać się od wyroku twierdząc, że nie ma dowodów na to, że podana dziecku dawka alkoholu była śmiertelna. Sąd nie zlitował się nad Melissą. Uznano, że 22-kilogramowego chłopca mogła zabić każda dawka alkoholu. Apelacja została odrzucona, dzieciobójczyni zostanie za kratami. Jej chłopak Walter Richards został skazany na 3 lata za kratami.

Zobacz także

logo Tu się dzieje