18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aaaj, niewiele brakowało!

Zamach na Putina. Atak drona pod Moskwą

28.04.2023  09:13
Zamach na Putina. Nieudany atak drona pod Moskwą
Zamach na Putina. Nieudany atak drona pod Moskwą Fot: Shutterstock/Salma Bashir Motiwala

Zamach na Putina! Niemiecki dziennik „Bild” ujawnia, że Ukraińcy pod Moskwą prawie przeprowadzili atak dronem. Niestety, prezydent Federacji Rosyjskiej przeżył.

Zamach na Putina pod Moskwą. „Bild” pisze, że ukraiński dron kamikadze miał zabić rosyjskiego zbrodniarza. Był uzbrojony w 17 kilogramów materiałów wybuchowych. Niestety, dron rozbił się przed dotarciem do celu.

Zamach na Putina. Nieudany atak dronem pod Moskwą

Niemiecka prasa pisze, że do zamachu na Putina wykorzystano drona Uj-22. Podobno zabrakło jedynie kilku kilometrów, by zgładzić dyktatora. Dron miał już nawet minąć wszystkie rosyjskie systemy obrony powietrznej i spadł blisko parku maszynowego, który był celem.

"Bild" pisze, że celem uderzenia miał być park przemysłowy pod Moskwą, oddalony o 500 km od granicy z Ukrainą. Wywiad w Kijowie dotarł do informacji, że Władimir Putin zamierza złożyć wizytę we wspomnianym parku w Rudniewie – podaje Radio ZET.

Ukraińskie władze nie komentują jeszcze jednak tych doniesień. Tymczasem strona rosyjska potwierdza, że znalazła szczątki ukraińskiego drona z materiałami wybuchowymi. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow twierdzi jednak, że informacje o planowanym zamachu na Putina są sfabrykowane.

Putina mogą wykończyć jednak sami Rosjanie. Ujawniono, że generałowie i oligarchowie już szykują przewrót na Kremlu. Putin wpadł w paranoję i ukrywa się oraz używa sobowtórów, bo boi się o własne życie.

 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje