18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabiją go na Kremlu?

Zapowiada zamach na Putina. "Nie dożyje do..."

12.01.2023  19:13
To nie choroba zabije Putina? Były deputowany do Dumy Państwowej Ilya Ponomarev, ujawnia, że zbrodniarz nie zostanie osądzony w Hadze, bo będzie zamach na Putina na Kremlu.
To nie choroba zabije Putina? Były deputowany do Dumy Państwowej Ilya Ponomarev, ujawnia, że zbrodniarz nie zostanie osądzony w Hadze, bo będzie zamach na Putina na Kremlu. Fot: VYACHESLAV OSELEDKO/AFP/East News

To nie choroba zabije Władimira Putina? Były deputowany do Dumy Państwowej Ilya Ponomarev zapewnia jednak, że zbrodniarz nie zostanie osądzony w Hadze, bo będzie zamach na Putina na Kremlu.  Jak długo jeszcze pożyje? Był członek Dumy ujawnił ile czasu zostało Putinowi. Śmierć Putina jest bliska!

Jaka przyszłość czeka Władimira Putina? Na szczycie G7 zapowiedziano postawienie rosyjskiego zbrodniarze przed sądem w Hadze. Ilya Ponomarev w rozmowie z Newsweekiem zapowiedział, że nigdy do tego nie dojdzie. Stwierdził, że Rosja nie pozwoli go osądzić poza swoimi granicami, gdyż jego zeznania byłyby bardzo krzywdzące dla ważnych Rosjan. Jego zdaniem, „Władimir Putin zostanie zabity przez osoby z otoczenia Kremla”.

Zamach w Rosji. Zabiją Putina?

Jak prognozuje Ilya Ponomarev, że na Kremlu już zapadł wyrok śmierci dla Putina i „nie dożyje swoich następnych urodzin w październiku 2024 roku”. Podkreślił, że siła dyktatora w tkwi w jego pozycji samca alfa, ale w 2022 roku porażki na Ukrainie znacznie go osłabiły. Rosyjski opozycjonista marzy jednak, by zobaczyć osądzenie Putina w Hadze za zbrodnie wojenne. Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze mówi o licznych przypadkach gwałtu, kradzieży i zabójstwa cywili, ale Rosjanin jest świadomy, że nic nie może Putinowi zrobić.

Okazuje się jednak, że Putin może nie dożyć nawet zamachu. Ujawniono na co choruje, jak poważny jest jego stan i jak bardzo mało czasu mu zostało.

Ilya Ponomarev jest wygnanym z Rosji opozycjonistą. Tylko on w rosyjskiej Dumie w 2014 roku głosował przeciwko aneksji Krymu. Obecnie przebywa na terytorium Ukrainy, próbując zainicjować ruch demokratyczny w Rosji.

Sam Ponomarev próbuje obalić Putina, powołując I Kongres Deputowanych Ludowych Rosji. Liczy, że uda im się stworzyć "drogę do demokracji w Rosji" – pisze O2.pl.
Czytaj także