18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Nie mówimy o pokoju”

Zełenski już wie: Putin zostanie ZAMORDOWANY! „To jest wojna”

21.11.2023  16:50
Putin zostanie zabity?
Putin zostanie zabity? Fot: Holger Much/Shutterstock, plavi011/Shutterstock

Wołodymyr Zełenski w rozmowie z „The Sun” ocenił, że Ukraina może podjąć próby zamordowania Władimira Putina. Przypomniał zarazem, że on sam przetrwał już kilka zamachów na jego życie.

Kreml przeżywa obecnie kryzys nie tylko na froncie w wojnie w Ukrainie, ale także wewnątrz krajuRosję trawi inflacja i kryzys paliwowy, a Putin rzekomo nie tylko choruje, ale jest już na łożu śmierci. Pojawiały się nawet informacje, że dyktator już nie żyje po tym, jak przebył zawał. Te informacje dementowała Moskwa, ale nie wszyscy uwierzyli im na słowo. Zwłaszcza po ostatnim nagraniu z rzekomym sobowtórem.

Niedawno na życie Putina czyhał również Jewgienij Prigożyn, szef Grupy Wagnera. Zaczęło się od krytyki i mocnych słów, a skończyło się próbą puczu i marszem na Moskwę. Ostatecznie „kucharz Putina” zmarł w wypadku samolotowym, lecz spekuluje się, że miał wówczas miejsce zamach na jego życie.

Władimir Putin zostanie zamordowany? Zełenski ujawnia

W rozmowie z brytyjskim dziennikiem „The Sun” stwierdził, że stracił już rachubę, ile razy Rosja próbowała go zabić. Ocenił, że udało im się udaremnić co najmniej 5-6 zamachów na życie prezydenta Ukrainy. Pierwszym takim przypadkiem była oczywiście pamiętna sytuacja z początku pełnoskalowej inwazji, gdy zrzucono do Kijowa rosyjskich spadochroniarzy z misją zabicia Zełenskiego.

Prezydent Ukrainy dodał też, że Kreml pracuje nad nową operacją o nazwie Majdan 3, która polega na zmianie władz w Kijowie. Dziennikarz „The Sun” zapytał też, czy skoro Rosja tak wiele razy próbowała go zabić, to czy Ukraina podejmie takie same wysiłki w przypadku Władimira Putina.

To jest wojna i Ukraina ma wszelkie prawo do obrony naszej ziemi - krótko odparł Zełenski.

- Nie wierzymy, że Putin, ani Rosja, nie wierzymy, że chcą zakończyć wojnę. Oni chcą nas zabić. A my chcemy sprawiedliwości. Dlatego nie mówimy o pokoju za wszelką cenę – dodał. Prezydent zwrócił również uwagę na to, że jego obywatel są już bardzo zmęczeni zmaganiami z agresorem. Ukraina jednak nie ulegnie oprawcom. Przypominamy, że zdaniem eksperta atak Rosji na Polskę jest jedynie kwestią czasu – wszystko zależy od tego, co stanie się z Ukrainą.

NIE PRZEGAP:

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje