18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmasakrowali 3-latkę

Pedofile porwali dziecko. Urządzili dziewczynce piekło [WIDEO]

Wojciech Kozicki
02.08.2019  13:02
Pedofile i szokująca zbrodnia - zbiorowy gwałt i dekapitacja
Pedofile i szokująca zbrodnia - zbiorowy gwałt i dekapitacja Fot: Youtube

Indie i makabryczna zbrodnia. 3-letnie dziecko zostało porwane przez gang zwyrodnialców na stacji kolejowej. Robili dziewczynce makabryczne rzeczy jak z horroru.

Kamery monitoringu na dworcu kolejowym Tatanagar w miejscowości Jharkhand  w Indiach 26 lipca zarejestrowały jak mężczyzna zabrał śpiące obok matki dziecko. Wkrótce odnaleziono zwłoki 3-latki i okazało się, ze trzech psychopatów urządziło jej prawdziwe piekło.

Zobacz także

Zwyrodnialcy dokonali na dziecku zbiorowego gwałtu. Na koniec obcięli dziewczynce głowę, której wciąż nie odnaleziono. Jednym ze sprawców jest Rinku Sahu. Niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za porywanie dzieci i próbę morderstwa jednego z nich w 2015 roku.

Został zatrzymany wraz z mężczyzną o imieniu Kailash. Przyznali się, że gwałcili dziewczynkę przez cały dzień. Nie mogli znieść ciągłego płaczu, więc ją udusili.

Kolejnym zatrzymanym jest Monu Mandal, który tego dnia był z matką dziewczynki na dworcu i prawdopodobnie był kiedyś jej partnerem. Jest podejrzany o handel dziećmi.

Po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu ustalono, ze dziecko porwał Rinku Sahu. Jest ojcem trójki dzieci.

Porwanie i gwałt na dziecku - przyznali się do winy: