18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jej ojczym to bestia

Zgwałcona 12-latka urodziła dziecko

11.04.2019  11:51
Indyjskie władze zaostrzyły kary za gwałt
Indyjskie władze zaostrzyły kary za gwałt Fot: googfreephotos.com

Zaledwie 12-letnia dziewczynka zaszła w ciążę w wyniku serii gwałtów, których sprawcą był jej ojczym. Urodziła chłopca, sama jest w stanie krytycznym i walczy o życie.

Bestialskie zachowanie w wykonaniu ojczyma 12-latki trwało od pewnego czasu. Dziewczynka była regularnie gwałcona i torturowana przez pijanego mężczyznę.

12-latka w ciąży

Do zdarzenia doszło w indyjskim mieście Chandigarh. O dramacie dziewczynki poinformowała szkoła, do której 12-latka w pewnym momencie zaczęła przychodzić z zaokrąglonym brzuchem. To zwróciło uwagę jej nauczycieli. Dopiero wtedy sprawa wyszła na jaw. Oprawcą jest ojczym dziecka, który gwałcił i torturował dziewczynkę gdy jej matki nie było w domu. Co więcej, w większości przypadków podczas tych przestępstw był pijany. Został już zatrzymany przez policję. Przyznał się do winy.

Dziecko urodziło dziecko

12-latka trafiła do rządowego Kolegium Medycznego i szpitala w Chandigarh tydzień przed terminem porodu. Urodziła chłopca, który prawdopodobnie zostanie teraz oddany do adopcji. Dziewczynka, która w wieku 12-lat została matką, jest teraz w stanie krytycznym w szpitalu, a lekarze walczą o jej zdrowie i życie.

Kara śmierci za gwałt

Społeczność w Indiach jest zszokowana serią gwałtów, jakie miały miejsce w kraju od 2012 roku. Wtedy też na jaw wyszła sprawa gwałtu i morderstwa popełnionego na 8-latce. Takie bestialstwo wzbudziło ogromne wzburzenie obywateli. W związku z tym rząd zaostrzył też przepisy dotyczące gwałtów na nieletnich. Za ten czyn popełniony na dziecku do 12 roku życia grozi teraz kara śmierci.  

Przeczytaj więcej
Komentarze