18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znaleziono zwłoki 10 dzieci bez części intymnych. To sprawka szamanów?

Redakcja
29.01.2019  11:50
Makabryczny mord w Afryce. Tanzania i porwania dzieci do rytuałów magicznych. Szamani wykorzystują ich intymne cześci ciała. Rząd edukuje, by zakończyć horrror
Makabryczny mord w Afryce. Tanzania i porwania dzieci do rytuałów magicznych. Szamani wykorzystują ich intymne cześci ciała. Rząd edukuje, by zakończyć horrror Fot: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE/Stefan Kleinowitz/SIPA/EAST NEWS

Tanzania. W regionie Njombe odnaleziono zwłoki 10 dzieci, które porwano w grudniu. Były rozczłonkowane. Prawdopodobnie był to mord rytualny dokonany przez szamanów.

Wiceminister zdrowia Faustine Ndugulile podał informację o odnalezieniu dziecięcych zwłok przez policję. Większość z nich pozbawiono części intymnych. Wyrwano im też zęby. Odpowiedzialni za ten horror mogą być szamani. Jak informuje CNN.com, wycięte części ciała wykorzystują w magicznych rytuałach mających zapewnić bogactwo.

Ndugulile podkreślił, że chociaż znaleziono 10 ciał, może być ich więcej. Od grudnia w regionie odnotowano wiele uprowadzeń dzieci. Służby starają się zidentyfikować sprawców, a przy okazji chcą edukować szamanów, by zaprzestali makabrycznych praktyk.

Albinosi w Afryce

Tanzania zmaga się też z mordowaniem albinosów. Aż jedna osoba na 1500 rodzi się tam z taką przypadłością. Regularnie zabija się takie dzieci dla kości i organów. Szamani wierzą, że mają magiczną moc.

ZOBACZ TEŻ: Katastrofa w Afryce. wielkie pęknięcie ziemi, kontynent się rozpada

Polowania na albinosów w Tanzanii:

Przeczytaj więcej
Komentarze