18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znany raper aresztowany. Jest oskarżony o gwałt

Redakcja
22.01.2019  14:05
Chris Brown aresztowany. Raper gwałcicielem? Policja w Paryżu go zatrzymała. Wcześniej był oskarżony o pobicie Rihanny. Miał uczestniczyć w Paris Fashion Week.
Chris Brown aresztowany. Raper gwałcicielem? Policja w Paryżu go zatrzymała. Wcześniej był oskarżony o pobicie Rihanny. Miał uczestniczyć w Paris Fashion Week. Fot: Youtube.com/ChrisBrownTV

Amerykański raper Chris Brown aresztowany. Nie są to jego pierwsze problemy z prawem. Oskarżano go nawet o pobicie Rihanny, a także psychiczne znęcanie się nad kobietami. Teraz jest oskarżony o gwałt.

29-letnia gwiazda rapu została zatrzymana przez policję w Paryżu w hotelu Le Mandarin Oriental. Miał uczestniczyć w Paris Fashion Week. Okazało się, że 24-letnia dziewczyna zgłosiła się na policję i twierdziła, że niedługo po tym jak poznała Browna w klubie Le Crystal, poszli razem do hotelu.

Dziewczyna podobno stawiała opór, ale Chris Brown ją zgwałcił. Policja zdecydowała się umieścić rapera w areszcie. Może usłyszeć też zarzut odurzenia dziewczyny narkotykami. Jak podaje dailymail.co.uk, zatrzymano też jego ochroniarza i przyjaciela.

ZOBACZ TEŻ: Raper nie żyje. Wypadek na planie teledysku [WIDEO]

Chris Brown i Lil Wayne - "Loyal"

Przeczytaj więcej
Komentarze