18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające WIDEO

Masakra w USA. Atak szaleńca z karabinem

Wojciech Kozicki
01.09.2019  11:15
Szaleniec znowu zaatakował w USA - makabryczna strzelanina
Szaleniec znowu zaatakował w USA - makabryczna strzelanina Fot: Twitter

Kolejna strzelanina w USA. Tym razem doszło do masakry w Teksasie w rejonie miejscowości Midland i Odessa. Podano nowe informacje i okazuje się, że rośnie liczba ofiar śmiertelnych.

Znowu strzelanina w Teksasie! Policja podaje, że biały 30-letni mężczyzna otworzył ogień. Został zlokalizowany i zastrzelony, ale zdążył zabić 5 osób, a kolejnych 21 jest rannych (w tym 3 bardzo ciężko). „BBC” podaje, że wiele osób zostało poranionych przez szyby samochodowe, w które strzelał zamachowiec. Odłamek pocisku trafił też w twarz 17-miesięczną dziewczynkę.

Amerykańskie media nieoficjalnie podają, że zaczęło się w momencie, gdy psychopata został zatrzymany przez policyjny patrol do kontroli. Wówczas strzelił do funkcjonariusza. Nie ustalono jeszcze jaki motyw kierował szaleńcem.

 "ABC News" początkowo podawało, że napastników było dwóch, a jeden z nich poruszał się złoto-białym samochodem marki Toyota. Drugi miał przemieszczać się furgonetką do przewożenia poczty. Później okazało się, że był tylko jeden napastnik, ale zmieniał samochody.

Służby informowały w alertach, by unikać autostrad, gdzie zzaleniec zabijał przypadkowe osoby. Został zneutralizowany w Midland w sali kina Cinergy. Ranił w strzelaninie 3 policjantów.

To już druga strzelanina w Texasie w ciągu miesiąca. Poprzednim razem w El Paso zginęło ponad 20 osób.

Przeczytaj więcej
Komentarze